1  / 20
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 1
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 2
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 3
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 4
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 5
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 6
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 7
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 8
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 9
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 10
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 11
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 12
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 13
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 14
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 15
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 16
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 17
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 18
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 19
Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський» - фото 20

Продаж двохкімнатної квартири по переуступці в ЖК « Італійський»

Клавдиево-Тарасово

Пожаловаться
66 500 $
1 023 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 января 2026, ID: 4629301
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 65 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
ТЕРМІНОВО ПРОДАЖ 2-кімнатної квартири в ЖК «Італійський» в затишному передмісті Луцька, с. Тарасове
Від власника, по переуступці
До центру міста всього 10 хв на транспорті.
Площа квартири: 65м2.
Поверх: 2-й з 5 ( в будинку є ліфт)
Основні характеристики:
• Розведена водяна тепла підлога по всій квартирі-для вашого максимального комфорту.
• Енергозберігаючі, великі вікна.
•Встановлені металеві з МДФ-накладками утеплені вхідні двері.
• Індивідуальне газове опалення, встановлено двоконтурний газовий котел.
• Внутрішні роботи повністю готові під чистове оздоблення (стяжка, штукатурка, розведена електрика) .
•Заброньований підвал площею- 6,6кв.м
• Будинок збудований з червоної цегли.
• Облагороджена прибудинкова територія, сучасний дитячий майданчик, велика кількість паркомісць.

Затишний та спокійний район з розвиненою інфраструктурою, поряд продуктові магазини, кафе, зупинка громадського транспорту.
Телефонуйте, домовимось про огляд в будь який зручний для Вас час.
Обратная связь
Шобота Владислав
офлайн