Без комиссии
1  / 15
Продаж дуплексу з ремонтом та ділянкою 3,3 сотки Софіївська Борщагівка - фото 1
Продаж дуплексу з ремонтом та ділянкою 3,3 сотки Софіївська Борщагівка - фото 2
Продаж дуплексу з ремонтом та ділянкою 3,3 сотки Софіївська Борщагівка - фото 3
Продаж дуплексу з ремонтом та ділянкою 3,3 сотки Софіївська Борщагівка - фото 4
Продаж дуплексу з ремонтом та ділянкою 3,3 сотки Софіївська Борщагівка - фото 5
Продаж дуплексу з ремонтом та ділянкою 3,3 сотки Софіївська Борщагівка - фото 6
Продаж дуплексу з ремонтом та ділянкою 3,3 сотки Софіївська Борщагівка - фото 7
Продаж дуплексу з ремонтом та ділянкою 3,3 сотки Софіївська Борщагівка - фото 8
Продаж дуплексу з ремонтом та ділянкою 3,3 сотки Софіївська Борщагівка - фото 9
Продаж дуплексу з ремонтом та ділянкою 3,3 сотки Софіївська Борщагівка - фото 10
Продаж дуплексу з ремонтом та ділянкою 3,3 сотки Софіївська Борщагівка - фото 11
Продаж дуплексу з ремонтом та ділянкою 3,3 сотки Софіївська Борщагівка - фото 12
Продаж дуплексу з ремонтом та ділянкою 3,3 сотки Софіївська Борщагівка - фото 13
Продаж дуплексу з ремонтом та ділянкою 3,3 сотки Софіївська Борщагівка - фото 14
Продаж дуплексу з ремонтом та ділянкою 3,3 сотки Софіївська Борщагівка - фото 15

Продаж дуплексу з ремонтом та ділянкою 3,3 сотки Софіївська Борщагівка

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
210 000 $
1 750 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 22 марта 2026, ID: 4863948
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 120 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 3.3 сот.
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Ванна, Душевая кабина, Автоматические ворота 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж сучасного дуплексу, Софіївська Борщагівка.
Загальна площа - 120 кв.м.
Земельна ділянка - 3,3 сотки.

Будинок повністю готовий до проживання!

Розтермінування!

Планування:
• Простора кухня-вітальня
• 4 кімнати
• Окрема гардеробна
• 2 санвузли

Комплектація:
• Вбудована кухня з технікою: посудомийна машина, холодильник, духова шафа, мікрохвильова піч, газова варильна поверхня
• У зоні відпочинку — великий диван, обідній стіл та телевізор
• Головна спальня з двоспальним ліжком, матрацом та приліжковими тумбами
• У ванній кімнаті встановлені пральна та сушильна машини

Комунікації:
• Газ
• Електроенергія
• Центральна каналізація
• Власна свердловина

500 метрів до ЖК Львівський Маєток.

Умови покупки:
Без комісії для покупця
Обратная связь
Руслана
офлайн