1  / 20
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 1
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 2
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 3
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 4
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 5
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 6
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 7
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 8
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 9
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 10
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 11
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 12
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 13
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 14
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 15
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 16
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 17
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 18
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 19
Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2 - фото 20

Продаж дуплексу у закритому КМ Osocor House Виноградна 2

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
215 000 $
1 581 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 28 февраля 2026, ID: 4803104
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 136 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 3 сот.
Описание
#31999
Продаж двоповерхового дуплексу у закритому котеджному містечку Osocor House (поруч з Osocor Residence)

Площа будинку 136 м, прилегла ділянка - 3 сотки разом із забудовою
На території передбачено 2 паркомісця для Вашого комфорту

Планування:
1 поверх: кухня-студія, гардероб, технічна зона та санвузол з душем
2 поверх: спальня з балконом, 2 спальні та санвузол з ванною

Будинок збудований з газоблоку та утеплений графітовим пінопластом. Заведені необхідні комунікації: вода (сверловина 70м), каналізація (септик) та електроенергія (10 кВт)

Входить у вартість:
- вбудована кухня з технікою
- диван
- телевізор
- гардероб
- обладнані санвузли
- кондиціонери
- електрокотел та бойлер

Також з переваг цього місця - розвинена інфраструктура:
- 2 хв пішки до продуктового магазину
- 2 хв пішки до озера Святище
- 5 хв на авто до супермаркету Фора
- 15 хвилин пішки до зупинки громадського транспорту
- 12 хв на авто до метро Славутич

- у 200 метрах знаходиться комплекс Osocor Residence, Osocor Village та Osocor BBQ
Прохід до пляжу через Osocor BBQ безкоштовний

Детальніше про КМ Osocor House можна дізнатись на офіційному сайті та на платформах про нерухомість
Обратная связь
Тетяна
офлайн
Похожие объявления
Продається будинок на Заріччі район дерев"яного мосту Белая Церковь 16
  • Четырехкомнатная
  • 121 м2
  • 6 соток
60 000 $ Торг
Продається будинкок на Заріччі ( район Дерев’яного місту) будинок 121кв. м. – 4 кімнати , кухня , кородор, санвузол, в жилитловому стані . Земельна ділянка 6 соток. Всі комунікації, фруктові дерева. до річки 3 хв, до лісу 5 хв. Телефонуте цікава пропозиція! Остаточна ціна обговорюється з реальним покупцем. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендарів. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію та юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, і.т.п. З повагою агенство нерухомості "ЄвроДім"
Белая Церковь, Заріччя
Продається затишний будинок в с. Лосятин Васильков 19
  • Четырехкомнатная
  • 92 м2
  • 60 соток
42 000 $
Продається затишний будинок в с. Лосятин Білоцерківського району Київської обл. в 20км. від Білої Церкви та 60 кв. Від Києва по Одеській трасі . Будинок цегляний 1980р. побудови. У будинку 4 кімнати, кухня, веранда. Опалення газове. Заведені всі комунікації ( світло, газ. вода. каналізація), встановлено металопластикові вікна. будинок в косметичному ремонті. Замінений дах. На ділянці біля будинку літня кухня криниця, сарай і господарські споруди, доглянутий молодий фруктовий сад. Велика рівна земельна ділянка (60сотки). Сполучення з містом відмінне, автобусна зупинка знаходиться в шаговій доступності. В селі розвинена інфраструктура - школа, дитячий сад, пошта, магазини, клуб, + Ставок для риболовлі. Цікава пропозиція. Телефонуйте прямо зараз. Остаточна ціна буде обговорюється з реальним покупцем! Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Васильков
Продам дом в Крыжановке Одесса 7
  • Четырехкомнатная
  • 90 м2
  • 3.5 сотки
45 000 $
Предлагается к продаже дом в Крыжановке на Морской стороне. Два этажа, 4 комнаты общей площадью 90кв.м. 1й этаж: две раздельные спальни, кухня-студия, Сан.Узел Т/Ванна. 2й этаж: две комнаты. Жилое состояние. Все коммуникации: свет, вода, газ, в рабочем состоянии. Автономное отопление газовый котел (АГВ). Хороший, асфальтированный подъезд. Просторный двор. Цена 45 000у.е.
Одесса, крыжановка
офлайн
Тетяна
На сайте с 16 апреля 2020