1  / 20
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 1
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 2
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 3
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 4
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 5
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 6
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 7
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 8
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 9
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 10
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 11
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 12
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 13
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 14
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 15
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 16
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 17
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 18
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 19
ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній - фото 20

ПРОДАЖ ДУПЛЕКСІВ в ЖК "Квартет" з газовим опаленням в с.Минай /ближній

Минай

Пожаловаться
124 000 $
947 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 24 февраля 2026, ID: 4779081
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 130.88 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 4 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Комфорт Ванна, Душевая кабина, Балкон, Терраса, Видеонаблюдение, Автонавес, Автоматические ворота 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Нові Таунхауси в ЖК "Квартет" на етапі будівництва, 2-га – ЧЕРГА!

Ваш ідеальний дім!

# Розташування

• Котеджі в селі Минай у ЖК "Квартет"

# Загальна інформація

• Локація: у безпосередній близькості до міста Ужгород – 4 хв. на автомобілі або 20 хв. пішки.

• Друга черга будівництва таунхаусів триває, проводяться зовнішні та внутрішні ремонтні роботи а також благоустрій двору. Завершення будівельних робіт заплановане на перший квартирал 2026 року.

# Особливості будівництва

• Дизайнерське проєктування.

• Виконано виключно з якісних матеріалів.

• Котеджі продаються у чорновому варіанті;

# Комунікації та Матеріали

• Цегла (керамоблок), товщина 38 см.

• Електроенергія (9 кВт), газифіковані, центральне водопостачання, власна каналізація – септик з подвійним переливом (2 × 6 м³).

• По всіх таунхаусах розведена електромережа до запланованих точок доступу.

• На всьому першому поверсі змонтована система теплої підлоги, на другому – тільки у санвузлі.

• У трьох житлових спальнях передбачені металеві батареї;

# Комунікації та обладнання
• Розведення по будинках системи водопостачання та каналізації;

• Вода до будинків постачатиметься централізовано з сільської водонапірної башти.