Без комиссии
1  / 10
Продаж дуплексів с.Іванковичі біля лісу! 137м2 3 сотки! - фото 1
Продаж дуплексів с.Іванковичі біля лісу! 137м2 3 сотки! - фото 2
Продаж дуплексів с.Іванковичі біля лісу! 137м2 3 сотки! - фото 3
Продаж дуплексів с.Іванковичі біля лісу! 137м2 3 сотки! - фото 4
Продаж дуплексів с.Іванковичі біля лісу! 137м2 3 сотки! - фото 5
Продаж дуплексів с.Іванковичі біля лісу! 137м2 3 сотки! - фото 6
Продаж дуплексів с.Іванковичі біля лісу! 137м2 3 сотки! - фото 7
Продаж дуплексів с.Іванковичі біля лісу! 137м2 3 сотки! - фото 8
Продаж дуплексів с.Іванковичі біля лісу! 137м2 3 сотки! - фото 9
Продаж дуплексів с.Іванковичі біля лісу! 137м2 3 сотки! - фото 10

Продаж дуплексів с.Іванковичі біля лісу! 137м2 3 сотки!

Иванковичи

Пожаловаться
105 000 $
766 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 27 ноября 2025, ID: 4519949
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 137 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 3 сот.
Описание
КМ “Тиша”, с. Іванковичі
137 м² 3 сотки
є варіанти без чистового ремонту!
2 паркомісця біля будинку, власний озеленений дворик.
Планування:
1 поверх — кухня-вітальня, 2 кімнати, санвузол, технічне приміщення
2 поверх — 1–2 кімнати, санвузол
Комунікації: електрика 10 кВт, свердловина, септик.
Дорога до комплексу буде підсипана щебнем.
Локація — серед лісу, тиша та спів пташок.
Хотів ліцей — 5 км,
Феофанія — 8 км.
Телефонуйте 24/7
Обратная связь
Анна
офлайн