Без комиссии
1  / 11
Продаж дуплекс 150м2 4 сотки з сучасним ремонтом Пустомити-Поршна-Липники - фото 1
Продаж дуплекс 150м2 4 сотки з сучасним ремонтом Пустомити-Поршна-Липники - фото 2
Продаж дуплекс 150м2 4 сотки з сучасним ремонтом Пустомити-Поршна-Липники - фото 3
Продаж дуплекс 150м2 4 сотки з сучасним ремонтом Пустомити-Поршна-Липники - фото 4
Продаж дуплекс 150м2 4 сотки з сучасним ремонтом Пустомити-Поршна-Липники - фото 5
Продаж дуплекс 150м2 4 сотки з сучасним ремонтом Пустомити-Поршна-Липники - фото 6
Продаж дуплекс 150м2 4 сотки з сучасним ремонтом Пустомити-Поршна-Липники - фото 7
Продаж дуплекс 150м2 4 сотки з сучасним ремонтом Пустомити-Поршна-Липники - фото 8
Продаж дуплекс 150м2 4 сотки з сучасним ремонтом Пустомити-Поршна-Липники - фото 9
Продаж дуплекс 150м2 4 сотки з сучасним ремонтом Пустомити-Поршна-Липники - фото 10
Продаж дуплекс 150м2 4 сотки з сучасним ремонтом Пустомити-Поршна-Липники - фото 11

Продаж дуплекс 150м2 4 сотки з сучасним ремонтом Пустомити-Поршна-Липники

Пустомыты

Пожаловаться
263 000 $
1 753 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 29 июля 2026, ID: 5184091
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 150 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 4 сот.
  • Отопление Тепловой насос 
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Балкон, Терраса, Камин, Гараж, Автоматические ворота, Подсобные помещения 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж сучасного дуплексу повністю з ремонтом у Пустомитах - 15 хв на авто до Львова.

Площа 150 м.кв | Власна ділянка 4 сотки | Велика тераса | Гараж.

Кожен дуплекс має продумане та функціональне планування. На першому поверсі: гараж з технічним приміщенням, гостьовий санвузол та простора кухня-вітальня з виходом на терасу. Другий поверх: три ізольовані кімнати, гардероб, роздільний санвузол та відкритий балкон.

Обʼєкт робився не на продаж, збудовано із якісних та дороговартісних матеріалів:
- цегла 2НФ, фасад утеплений пінопластом та оздоблений акриловими панелями Green Plast, дах - металочерепиця, стеля утеплена у два шари базальтовою ватою;
- панорамні вікна та розсувна система на терасу бренду REHAU, вхідні двері теж;
- підведено 3 фази, потужність 15 кВт, розводка електрики виконана кабелем ВВГнг із подвійною герметичною ізоляцією;
- центральний водопровід, водовідведення - септик на кожен котедж, та дощова каналізація;
- опалення - тепловий насос, водяний підігрів підлоги, (за додаткову оплату є змога встановити сонячні панелі);
-є можливість підключення газу.

Ведуться активні ремонтні роботи, буде виконано: пофарбування стін, покладений ламінат, санвузли будуть повністю готові закуплена інсталяція, умивальники, італійські змішувачі. На підлозі буде ламінат. У кухні-вітальня передбачений сучасний підвісний камін. А також на терасі буде покладена терасна дошка.

Дуплекси розділені парканом «Ранчо» від компанії «Наша Хата», подвір'я вимощене стильною бруківкою «Новатор».

Вартість - 263 000 $ БЕЗ КОМІСІЇ

* є дизайн-проєкт та усі технічні креслення згідно яких виконувався ремонт.
Обратная связь
Соломія
офлайн
Похожие объявления
Продажа- частина будинку- Ірпінь - 81.000 $ Ирпень 18
  • Трехкомнатная
  • 86.4 м2
  • 1.82 сотка
81 000 $ Без комиссии
ПРОДАЖ ЧАСТИНИ БУДИНКУ • Ірпінь • 81000 $ Без комісії • Торг можливий • Огляд у зручний час Продається частина будинку з окремим входом і ділянкою 1,82 сотки. Будинок готовий до проживання: двоконтурний котел, металопластикові вікна, асфальтований під’їзд, у кухні є погріб. ✅ Характеристики Площа: 86,4 м², житлова 41,1 м² 3 кімнати: 16,5 / 15,4 / 9,2 м² Кухня: 11,4 м², санвузол: 5,6 м² Коридори та комори: 28+ м² Стіни: цегла • Перекриття: дерево/бетон Висота стель: 2.70–2.80 м ✅ Земля 1,82 сотки, приватизована ✅ Локація Зупинка — 200 м Магазини — 200 м Тихий приватний сектор 81 000 $Без комісії. Торг. Телефонуйте!
Ирпень
Терміново!Продаж будинку в Совіньйоні архітектурний проєкт з басейном і гостьовим будинком Одесса 18
  • Четырехкомнатная
  • 450 м2
  • 10 соток
1 400 000 $
Продам будинок в Совіньйоні 450 м² чистого простору від Архітектора Садовського на ділянці 10 соток. Без компромісів. Просто заїхати та жити. У будинку: - 4 майстер-спальні (кожен зі своїм простором та гардеробними кімнатами) - кухня-вітальня - велика, світла, з виходом у двір - окремий гостьовий будинок ~100 м² (ідеально під гостей / оренду / персонал) - гараж на 3 авто - відкритий басейн з зоною відпочинку Це не будинок – це рівень. Мінімалізм, геометрія, дорога архітектура, все в одному стилі. Двір – як у європейських віллах: зелень, приватність, чиста естетика. Басейн - з мозаїкою та зоною релаксу. Лежаки, газон – все вже готове з ландшафтом. Локація: закрита, тиха та безпечна територія з власною атмосферою. Поруч знаходяться коплекс відпочинку Йолки-Палки, ресторани Berlys, AATMA NAMASTE, NAVI Sushi Bar, фітнес клуби, спа та салони краси. Школи — Fayna Centre та ліцей Ерудит. Зручна транспортна розв’язка — маршрутка №220 і трамвай №27. До моря — кілька хвилин, до міста — близько 15 хвилин. Совіньйон – це вже бренд. Тихо, закрито, безпечно. І при цьому до міста рукою подати. Торг
Одесса, Киевский
Продаж будинку. Мікрорайон. Ювілейна. Вулиця Владислава Ревенка Кривой Рог 16
  • Двухкомнатная
  • 50 м2
  • 6 соток
25 000 $ Без комиссии
Вулиця Владислава Ревенка ( скляра). Мікрорайон. Ювілейна. Продаж будинку. Топ місце. Майже 6 сотих приватизованої землі. Усі комунікації ( газ,світло, вода). Будинок шлаколитий в плитці. Звичайний жилий стан ( після бабусі). Усе впорядковано, доглянуто. Є літня кухня, технічні споруди, погріб. Чудово підійде під реконструкцію, або нове будівництво. В цьому районі рідко щось виходить в продаж! Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Бартков Роман.
Кривой Рог, Саксаганский
офлайн
Соломія
На сайте с 16 апреля 2020