1  / 1
Продаж ділянки с.Плесецьке - фото 1

Продаж ділянки с.Плесецьке

Плесецкое

Пожаловаться
5 200 $
19 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 января 2025, ID: 3498852
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 5 км. 
  • Площадь участка 25 соток
Описание
Продаж земельної ділянки с.Плесецьке, вул. Плисецька 33 для будівництва і обслуговування житлового будинку. Площа: 0,2500га. Відстань до м.Київ 45км. К.Н. 3221486201:01:066:1022. Виїзжаємо для показу.
Обратная связь
Юлія
офлайн
Похожие объявления
Сдам асфальтируемый участок ж/м.Западный Днепр 2
    40 грн.
    Сдам асфальтируемый участок, огражден бетонным забором, ж/м.Западный ул. Данила Галицкого, можем сдать любую площадь, от 200 кв.м., цена 40 гр.м.кв. Есть охрана, пропускной пункт, парковка, видео наблюдение, офисы.
    Днепр, Новокодакский
    Земельна ділянка у Микуличині 0.76 га Яремче 6
      700 $
      Дана ціна вказана за одну соту. Пропонуємо до вашої уваги земельну ділянку площею 76 сотих у Микуличині (урочище Кичера). Цільове призначення — будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Ділянка розташована серед лісу, у дуже тихому та спокійному місці, біля Карпатського національного природного парку, без щільної забудови. Ділянка знаходиться на горі Кичера з виходом у ліс та розташована на підвищенні, завдяки чому це місце ідеально підходить для будівництва будинку з панорамними вікнами або терасою з видом на гори. До території можна дістатися повнопривідним автомобілем по твердій дорозі. До головної дороги Н-09 — 4,5 км. Якщо вас зацікавила пропозиція — телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Ми проконсультуємо вас і допоможемо обрати найкраще місце для вашого майбутнього будинку.
      Яремче
      Земельна ділянка в Микуличині 0.19 га. Яремче 8
        3 500 $
        Ціна вказана за одну соту. Пропонується до продажу земельна ділянка площею 19 сотих у мальовничому селі Микуличин, Івано-Франківська область. Ділянка розташована на схилі, що ідеально підходить для каскадного будівництва. Із території відкриваються панорамні краєвиди на гори та ліс, що робить цю пропозицію особливо привабливою. Поруч проходить електромережа. Зручний під’їзд — асфальтована дорога. Ділянка розташована біля лісу Національного парку. До центральної дороги та інфраструктури — 500 м, до найближчого торговельного комплексу «Таврія В» — 2,5 км. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції в готельний чи туристичний бізнес. Зацікавила пропозиція? Тоді не зволікайте. Номер телефону вказаний на сайті, де ви переглядаєте оголошення. До зустрічі на огляді!
        Яремче
        офлайн
        Юлія
        На сайте с 16 апреля 2020