1  / 3
Продаж ділянки комерційного призначення, Кожичі (Рясне-Руське) - фото 1
Продаж ділянки комерційного призначення, Кожичі (Рясне-Руське) - фото 2
Продаж ділянки комерційного призначення, Кожичі (Рясне-Руське) - фото 3

Продаж ділянки комерційного призначення, Кожичі (Рясне-Руське)

Рясное-Русское

Пожаловаться
406 000 $
25 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 23 января 2025, ID: 3499757
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Площадь участка 70 соток
  • Коммуникации Электричество 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
  • Ландшафт Парк 
Описание
Продаж земельної ділянки комерційного призначення у с.Кожичі (біля с.Рясне-Руське Залізничного р-ну м.Львова )
Площа 70 сот .
Перша лінія.
Ділянка розташована при дорозі , що буде з’єднювати міжнародну трасу М-06/Е-40 Київ – Львів – Чоп із трьома міжнародними дорогами, що прямують від Львова до кордону з Польщею: М-09/Е-372, М-10 та М-11/Е40.
Можна придбати більші площі .
Ділянка правильної форми , рівна , суха. Не потрібно підсипати , природній грунт.
Офіційний заїзд, є тимчасові документи на момент будівництва .
Поруч діючий бізнес : торговий центр, логістичні компанії , завод BADER.
Хороша транспортна розв'язка , поруч запроектований Північний автошлях.
код 10367
Обратная связь
Ольги
офлайн
Похожие объявления
Дачный участок Ст."Озерный 3".рн. Санрея. Днепр 3
    12 000 $
    Дачный участок Ст."Озерный 3", Днепровский рн, рядом Подгороднее, дорога на Санрей, 8 соток,приватизирован,кадастровый номер,21/39 м.,есть про рабский вагончик, электричество, поливная вода, участок огражден, фруктовые деревья, 200 м. залив р. Самары,рядом маршрутка.
    Днепр, Самарский, Подгородное
    Участок под застройку 17.5 соток в с. Семиполки Бровары 12
      8 500 $
      Продам земельный участок в с. Семиполки, ул. Есенина 17,5 соток. Целевое назначение – строительство индивидуального жилого дома. Кадастровый номер: 3221288801:01:054:0019 Акт на землю. Участок прямоугольной формы, расположен в тихом месте. На участке ничего нет. Свет и газ рядом, асфальтированная дорога аж до самого участка. До центра села 5 мин. на машине, 300 м от Черниговской трассы. В селе Семиполки есть все необходимое: школа, садик, поликлиника, амбулатория, магазины, аптеки и кафе. Расстояние до Киева 50 км
      Бровары, Семиполки
      Без %. Фасад Старооб.траси в с.Козин. Два під'їзди. Ідеально КОМЕРЦІЯ! Киев 18
        150 000 $
        • смт. Козин. Обухівський район, Старообухівська траса, 18км до Великої Кільцевої, 32км до центра міста • Поруч престижна котеджна забудова, 5 км (5 хвилин) до центру Козина. • Двостороння ділянка розташована по фасаду Старообухівської траси біля готелю Сосновий бір з одного боку та на тупиковій асфальтованій вулиці з іншого боку в оточенні соснового лісу. • 15 соток, правильної прямокутної форми, 32 (фасад) Х 48м. • ГАЗ по вулиці. $150.000 ($10.000/сотка), без комісії для покупця
        Киев, Голосеевский
        офлайн
        Ольги
        На сайте с 16 апреля 2020