Без комиссии
1  / 5
Продаж дачі 107 м², Княжичі, Київська область, СТ Ялинка - фото 1
Продаж дачі 107 м², Княжичі, Київська область, СТ Ялинка - фото 2
Продаж дачі 107 м², Княжичі, Київська область, СТ Ялинка - фото 3
Продаж дачі 107 м², Княжичі, Київська область, СТ Ялинка - фото 4
Продаж дачі 107 м², Княжичі, Київська область, СТ Ялинка - фото 5

Продаж дачі 107 м², Княжичі, Київська область, СТ Ялинка

Княжичи

Пожаловаться
47 000 $
439 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 24 мая 2026, ID: 5040231
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 107 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5.5 сот.
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Ванна 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу дачний будинок у селі Княжичі, Броварський район, Київська область, СТ Ялинка. Будинок введений в експлуатацію.

Зручне розташування: до станції електрички всього 400 метрів, поруч також автобусна зупинка, ринок і магазини.

Будинок двоповерховий, загальною площею 107 м², має 4 кімнати, санвузол, кухня. Побудований у 2000 році з цегли, перекриття — панелі. Є також цокольний поверх. Підключена сигналізація, є інтернет.

Ділянка 5,5 соток.

Комунікації:
газ
електрика
вода заведена в будинок
септик

Опалення — газові конвектори. Додатково є піч із лежанкою та камін, що створює особливу атмосферу та дає альтернативне опалення.

На ділянці також є сарай для зберігання речей.

Будинок продається з меблями та технікою. Стан житловий — можна заїжджати і жити.

Міцний цегляний будинок, просторе планування, товсті стіни добре тримають тепло, а другий поверх додає простору для сім’ї.

Хороша локація з вдалою транспортною доступністю — ідеальний варіант як для дачі, так і для постійного проживання.

Ціна: 47 000 доларів
Обратная связь
Антоніна
офлайн