1  / 8
Продаж чудового будинку в с. Гора - фото 1
Продаж чудового будинку в с. Гора - фото 2
Продаж чудового будинку в с. Гора - фото 3
Продаж чудового будинку в с. Гора - фото 4
Продаж чудового будинку в с. Гора - фото 5
Продаж чудового будинку в с. Гора - фото 6
Продаж чудового будинку в с. Гора - фото 7
Продаж чудового будинку в с. Гора - фото 8

Продаж чудового будинку в с. Гора

Кедина Гора

Пожаловаться
250 000 $
1 323 $ за м²
5 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 февраля 2026, ID: 4785958
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 189 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 8.5 сот.
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Душевая кабина, Терраса, Камин 
Описание
Пропоную купити Будинок у селі Гора
Київська обл., Бориспільський район
Київ в 12 км
4 спальні кімнати (1 на першому поверсі, 3 - на другому)
2 ванні кімнати
Велика простора кухня - вітальня - камінна з виходом на терасу
Гардеробна кімната, котельня, пральна.
У будинку виконаний якісний ремонт!
Ціна 250000$
Обратная связь
Ирина
офлайн