1  / 20
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 1
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 2
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 3
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 4
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 5
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 6
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 7
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 8
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 9
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 10
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 11
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 12
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 13
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 14
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 15
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 16
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 17
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 18
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 19
Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро - фото 20

Продаж будинок Іванковичи купить дом 39 соток поруч ліс озеро

Иванковичи

Пожаловаться
750 000 $
2 143 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 13 декабря 2025, ID: 4583238
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 350 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 39 сот.
  • Ремонт Евроремонт 
Описание
Продаж будинку преміум-класу в Іванковичах
Площа будинку — 350 м² | Ділянка — 39 соток | Вихід до лісу та озера | Гостьовий будинок

Пропонується в оренду або на продаж сучасний, повністю укомплектований будинок площею 350 м², розташований у закритому котеджному містечку в Іванковичах. Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, приватність та високу якість життя лише за 25 хвилин від центру Києва.

Планування:
1 поверх:
Вхідна група з гардеробною

Простора вітальня з діючим дров’яним каміном
Кухня з островом та технікою преміум-класу (Miele, SMEG, Whirlpool, Bosch)
Гостьова спальня зі своїм санвузлом і гардеробною (Villeroy Boch)
Господарське приміщення та технічні зони
Окремий опалюваний гараж на 2 авто з бойлером на 200 л, зливом і можливістю мити авто

2 поверх:
Майстер-спальня з виходом на терасу, великою гардеробною та розкішною ванною кімнатою з джакузі, гідромасажем, душовою кабіною, біде
Дитяча кімната з ігровою зоною та панорамними вікнами
Гостьова спальня з гардеробною
Окремий санвузол з ванною, душем, умивальником Gamadecor, біде та туалетом Royal

Усього в будинку:
4 спальні | 3 санвузли

Технічні характеристики:
Будинок побудований з червоної цегли, утеплений та повністю перефарбований 2 роки тому
Водяна тепла підлога Rehau по всьому першому поверху + фанкойли в кожній кімнаті
Опалення: газовий котел Wolf (на гарантії) + резервний електричний котел
Система очищення та пом’якшення води, зворотний осмос (питна вода безпосередньо з крана)