1  / 16
Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор - фото 1
Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор - фото 2
Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор - фото 3
Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор - фото 4
Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор - фото 5
Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор - фото 6
Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор - фото 7
Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор - фото 8
Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор - фото 9
Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор - фото 10
Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор - фото 11
Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор - фото 12
Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор - фото 13
Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор - фото 14
Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор - фото 15
Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор - фото 16

Продаж будинок 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Віледж газ інвертор

Козин

Пожаловаться
430 000 $
1 483 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 марта 2026, ID: 4852279
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 290 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 4 сот.
  • Отопление Комбинированное 
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Охраняемая территория 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продажа дома 290м2 4 сотки Козин КМ Монтана Виледж газ инвертор

#33904
Продам таунхаус в с. Козин КМ «Монтана Віледж». Будинок обладнаний системами резервного живлення: інвертор з батареями на 10 кВт та генератор. Загальна площа будинку 290 м.кв. Планування:
1 поверх: кухня-вітальня з виходом на терасу, гардеробна, кладова, гостьовий с/в, бойлерна, гараж.
2 поверх: майстер спальня з с/в та гардеробною, дві дитячі кімнати та с/в.
3 поверх: велика кімната відпочинку, гардеробна, кабінет та невелика гостьова спальня.
Будинок укомплектований всією необхідною технікою. Газовий та електричний котли. Система очищення води. Ділянка 4.5 сотки з виходом до невеликого струмка. На ділянці вкладено рулонний газон та висаджені туї. Автополив. Невелика тераса з шатром та садовими меблями. Перед будинком можливо припаркувати до 4х авто. Перегляди можливі з березня
Обратная связь
Радион
офлайн