1  / 20
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 1
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 2
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 3
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 4
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 5
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 6
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 7
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 8
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 9
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 10
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 11
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 12
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 13
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 14
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 15
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 16
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 17
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 18
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 19
Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка - фото 20

Продаж / Будинку з Новим Преміальним ремонтом / Ходосівка

Ходосовка

Пожаловаться
1 200 000 $
4 138 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 февраля 2026, ID: 4784825
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 290 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 12 сот.
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Терраса, Баcсейн 
Описание
Представляємо вам сучасний будинок площею 290 кв.м, розташований біля живописного котеджного містечка, всього за кілька хвилин їзди від Києва.

Готовність - березень 2026р.

Цей просторий дім із ділянкою 10 соток ідеально підходить для тих, хто цінує комфорт, просторий та сучасний дизайн.

Будинок під чистове оздоблення дає вам можливість реалізувати власні дизайнерські ідеї та створити ідеальний простір для життя. Завдяки великій ділянці, ви зможете влаштувати зону відпочинку, сад чи реалізувати інші ландшафтні рішення.

Локація в котеджному містечку, пропонує тиху та безпечну среду для життя, з усією необхідною інфраструктурою у безпосередній близькості.

#28924
Обратная связь
Надія
офлайн
Похожие объявления
Продам житловий автономний будинок під Києвом Дударків Бориспільський р-н Киев 20
  • Пятикомнатная
  • 217 м2
  • 22 сотки
197 000 $ Без комиссии
Продається капітальний житловий будинок в охайному, доглянутому стані: заходь - живи. Рік побудови - 2014. Розташування: Київська область, Бориспільський район, село Дударків (район зрубів). Відстань від воріт до ст. метро "Бориспільська" - 22 км, до ст. метро "Лісова" - 26 км. Під'їзд асфальтований. Загальна площа 216,8 кв.м., житлова - 111,6 кв.м., кухня - 12,4 кв.м., відкрита тераса 22 кв.м. В будинку чотири житлові кімнати (спальні), вітальня, два с/вузли з душовими кабінами, котельна, пральна, підвал, гараж на два авто (автоматичні ворота), погріб. Трифазне електропостачання з окремими стабілізаторами (на кожну фазу). Встановлено бензиновий генератор потужністю 6,5 кВт з автоматичним вмиканням у разі зникнення напруги в мережі. Газовий (з джерелом безперебійного живлення) та електричний опалювальні котли, бойлер для підігріву води. Водопостачання - особиста свердловина глибиною 60 метрів з фільтраційною системою очищення води. Чотири накопичувальні ємності (септики): для фекальної води (з вентиляцією) та відведення дощової (талої) води. Відеонагляд, домофон, сигналізація, провідний Інтернет. Площа земельної ділянки 22 сотки. Цільове призначення: будівництво та обслуговування житлового будинку. На території: літня кухня з барбекю, господарче приміщення, погріб, теплиця з полікарбонату, літній душ з вбиральнею, вольєр площею 13 кв.м., садок, газон з автоматичним поливом, город площею 7 соток. У садку: яблуні літніх та осінніх сортів, сливи, персики, вишні, черешня, айва, груша, смородина, виноград. По периметру ділянки паркан з профільного листа (фасадна частина на фундаменті з каменю). Автоматичні розсувні ворота. Будинок не перепродавався. Первісний документ - Свідоцтво про право власності. Поштова адреса, реєстрація місця проживання. Продаж за ціною власника, без комісійних посереднику.
Киев
Продаж будинку. Мікрорайон Ювілейний. Заходь і живи! Кривой Рог 20
  • Четырехкомнатная
  • 150 м2
  • 7 соток
155 000 $ Без комиссии
Мікрорайон Ювілейний. Вулиця Ревенка Владислава ( раніше Скляра ). Дуже зручне місце. Усе поруч. Асфальтована вулиця. Центральна каналізація. Продаж 2-х поверхового будинку. 2015 року побудови. Стіни ракушняк, утеплений, дах бітумна черепиця ( м'яка). Повний ремонт, усі комунікації нові. Металопластикові вікна і труби. Двухконтурний газовий котел. Нова електрика ( встановлено інвертор і акумулятори), світло є завжди. Тепла підлога. Кондиціонери. Гарний жилий стан. Вбудована кухня і техніка. Меблі в спальнях і вітальні також залишаються, залишається майже все. В будинку три окремі спальні, велика вітальня, кухня, два санвузли, кладова, гардеробні, великий панорамний балон. У дворі капітальна альтанка з мангалом і водою. Є погріб, вольєр, і технічні споруди. Земельна ділянка приватизована, 7 сотих, гарно спланована, є і декоративна зона ( газон , хвойні насадження), також є город і фруктові дерева. Гарна пропозиція, заходь і живи. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Саксаганский
Продаж будинку. Вулиця Велика Софіївська. Розвилка. Кривой Рог 17
  • Трехкомнатная
  • 80 м2
  • 7 соток
17 900 $ Без комиссии
Вулиця Велика Софіївська ( блінова). Між "питомником" та "розвилкою". Продаж цегляного будинку. Будинок 1991 року побудови. Цегляний, високий, з мансардним поверхом. Будинок в жилому стані, потребує косметики. 3 кімнати, кухня, роздільний санвузол. Є світло і вода, газ підходить до будинку, але був відрізаний власниками так як деякий час ніхто не проживав. Є літня кухня, літній душ і туалет, погріб, технічна споруда ( сарай). 7 сотих землі. Документи готові. Без боргів. Телефонуйте розповім детальніше.
Кривой Рог, Долгинцевский
офлайн
Надія
На сайте с 16 апреля 2020