Без комиссии
1  / 20
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 1
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 2
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 3
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 4
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 5
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 6
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 7
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 8
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 9
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 10
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 11
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 12
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 13
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 14
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 15
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 16
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 17
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 18
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 19
Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти. - фото 20

Продаж будинку з басейном. Новий ремонт. Конче-Заспа. Плюти.

Плюты

Пожаловаться
1 700 000 $
9 189 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 июня 2026, ID: 5082860
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 185 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 15 сот.
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Балкон, Терраса, Камин, Гараж, Автонавес, Подсобные помещения, Баcсейн 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу унікальний, заміський будинок у лісовій місцевості, біля Дніпра
Дизайнерський ремонт NEW.

Загальна площа: 180 кв.м. (+ 60 кв.м. мансарда
Площа ділянки: 15 сот.

Будинок розташований у мальовничому лісі, неподалік річки Дніпро — поєднання тиші, свіжого повітря та зручного доступу до міської інфраструктури.

Основні характеристики:
• Площа будинку — просторе планування, кожна деталь продумана для зручного життя великої родини.
• 3 ізольовані спальні — тиша та приватність для кожного члена родини.
• Кабінет — ідеальне місце для роботи з дому або творчості.
• Простора вітальня з каміном — тепла атмосфера для сімейних вечорів і прийому гостей.
• Кухня-столова — сучасна, з усією необхідною технікою та великою обідньою зоною.
• 3 санвузли — оздоблені якісною сантехнікою та матеріалами.
• 2 гардеробні кімнати — максимум зручності для зберігання одягу та речей.

Зони відпочинку:
• Тераса — ідеальне місце для сімейних сніданків, вечірніх барбекю чи затишних розмов на заході сонця.
• Приватний басейн — з підігрівом, автоматичним накриттям та лаунж-зоною.
Паркування:
• Навіс на 2 авто + можливість додаткового паркування ще для 4 автомобілів на території.

Локація:
Будинок розташований у спокійному місці, серед лісу, але всього за кілька хвилин від міської інфраструктури.
Поблизу — річка Дніпро, що дарує можливість для активного відпочинку, прогулянок, риболовлі та занять спортом на природі.
Поряд Козин, Таценки, Романків, Підгірці та інші.

Телефонуйте)
Обратная связь
Верхутіна Анна Олександрівна
офлайн
Похожие объявления
Продам будинок в Самарівці, СТ «Троянда», вул. Вишнева, 25 Днепр 4
  • Двухкомнатная
  • 43.3 м2
  • 6 соток
27 000 $
Продам будинок в Самарівці, СТ «Троянда», вул. Вишнева, 25 • Площа 43,3кв.м. • 2 кімнати + кухня • Веранда • санвузол із душовою кабіною та бойлером. • індивідуальне газове опалення (газовий котел); • великий чердак,який можна використати як мансарду. • централізоване водопостачання; • електрика. • альтернативне опалення - піч • каналізація - яма Кухня: • холодильник; • газова плита; • під кухнею розташований місткий льох. • кондиционер Ділянка 6 соток На території ростуть виноград, черешні, яблуні, вишні та абрикоси. Є альтанка для відпочинку, сарай та місце для паркування автомобіля. Переваги розташування: • закрите садове товариство; • кінцева зупинка маршрутки №153; • до річки Кільчень — 10 хвилин пішки; • до озера Леніна — 20 хвилин пішки. Готові до безготівкового розрахунку. Ціна: 30 000 у.о. ???? Ольга Масленникова, спеціаліст з нерухомості Тел.: 093 234 56 72 067 565 71 54
Днепр, Самарский
Продаж будинку, 420 кв.м., 13 соток, район «Світанок» Кривой Рог 20
  • Пятикомнатная
  • 420 м2
  • 13 соток
250 000 $
Пропонуємо затишний будинок в парковій зоні, біля річки «Саксагань», по вул. Виноградова. Побудований 2012року в стилі Неокласицизм Про домовлодіння: - Будинок 420 кв.м., має чотири окремі входи з просторими терасами та балконами - Земельна ділянка 13 соток з ландшафтом Планування будинку: - 1 поверх: гостьова 51, 3кв.м., кухня столова 54, 9кв.м. з виходом на терасу, кабінет 20кв.м., с/вузол 9, 7кв.м - 2 поверх: спальня 17, 1кв.м., спальня 20, 2кв.м., спальня19, 9кв.м., с/вузол 9, 4кв.м., великий балкон 14, 1кв.м., вихід з двох спален - Цокольний поверх: гараж на два авто з автоматичними воротами, заг.пл. 43, 7кв.м., більярдна 53, 1кв.м., топочна 19, 9кв.м., кладова 9, 4кв.м., підсобні приміщення, с/вузол, сауна Комунікації: - Опалення газове та електричне - Електроенергія 30кВт, 380V - Центральне водопостачання та каналізація Локація: Найкраща екологічна локація в місті, річка, чисте свіже повітря, паркова зона. Можливість побудувати на березі причал для відпочинку та хобі на воді. Сучасна котеджна забудова з пішою доступністю до інфраструктури (супермаркет, школа, гімназія, дитячий садочок, нова пошта і т.п). Матеріал побудови - Бетонний фундамент з двома поясами - Ракушняк та червона цегла, стіни товщина 60см + зовнішнє утеплення - Цоколь, обкладений мармуром та гранітом - Каскадно - водопадна архітектура даху, покрита бітумною черепицею - Панорамні великі великі вікна подвійні склопакети - Паркет з цінних порід дерева дуб, ясен, махогоній (червоне дерево) - Сходи, двері з ясеню Сад: - Більше 50-ти сортів винограду - Більше 50-ти фруктових дерев - Розарій на 250 кущів За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де вам відповість наш ріелтор. З повагою, команда Credo!
Кривой Рог, Покровский
Продаж будинку, вул. Крутогірна (район МОПРу) Кривой Рог 17
  • Четырехкомнатная
  • 275.3 м2
  • 10 соток
250 000 $
Будинок розташований по вул. Крутогірна, Центрально-міський р-н. З чудовим панорамним видом на місто. Сауйна, басейн з підігрівом та з підсвічуванням, зона барбекю. Гараж, автоматичні ворота. Про об'єкт: - Земельна ділянка 10 соток - Загальна площа будину 275.3кв.м. - Перший поверх 70.9кв.м. - Другий поверх 71.9кв.м. - Третій поверх 70кв.м. - Підвал 62.5кв.м. - Чотири кімнат, хол, кабінет, санвузол - Гараж на дві машини - Сауна Особливості: - Дах м'яка кровля - Вікна м/пл - Нова проводка Комунікації: - Електроенергія 30кВт - Автономне опалення - Горяча вода колонка - Центральне водопостачання Ціна 235 000$ договірна За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де вам відповість наш ріелтор.
Кривой Рог, Центрально-Городской
офлайн
Верхутіна Анна Олександрівна
На сайте с 16 апреля 2020