Без комиссии
1  / 8
Продаж будинку Вовчанець - фото 1
Продаж будинку Вовчанець - фото 2
Продаж будинку Вовчанець - фото 3
Продаж будинку Вовчанець - фото 4
Продаж будинку Вовчанець - фото 5
Продаж будинку Вовчанець - фото 6
Продаж будинку Вовчанець - фото 7
Продаж будинку Вовчанець - фото 8

Продаж будинку Вовчанець

Волчинец

Пожаловаться
110 000 $
1 058 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 марта 2026, ID: 4851303
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Дача 
  • Комнат
  • Общая площадь 104 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 6 сот.
  • Отопление Комбинированное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик 
Описание
Мріяли про дім, де замість шуму автівок — шепіт лісу, а замість міського пилу — чисте гірське повітря? Цей будинок у Вовчинцях створений для тих, хто цінує затишок, автономність та естетику.
​Чому ви закохаєтесь у цей дім:
​Локація — мрія: Будинок межує з лісом, розташований на тихій, непроїзній вулиці. Максимальна приватність у межах міста.
​Повна автономність: Власна свердловина з іонізацією та фільтрацією води, септик. Твердопаливний камін із повітряним розводом — ваш затишок та тепло навіть під час блекаутів.
​Якість у деталях: Сучасний ремонт, техніка, меблі та професійне обладнання (насоси Kärcher). Все, що ви бачите на фото — від газонокосарки до мангалів — залишається вам!
​Простір: 104 м² комфорту. Велика кухня-вітальня для теплих вечорів, затишна спальня, гардероб та власна ділянка 6,5 соток із гаражем.
​Заходьте і живіть! Тут вже є все для вашого комфорту, включаючи швидкісний оптоволоконний інтернет та кондиціонери.
Обратная связь
Лілія
офлайн