1  / 20
Продаж будинку Вишеньки - фото 1
Продаж будинку Вишеньки - фото 2
Продаж будинку Вишеньки - фото 3
Продаж будинку Вишеньки - фото 4
Продаж будинку Вишеньки - фото 5
Продаж будинку Вишеньки - фото 6
Продаж будинку Вишеньки - фото 7
Продаж будинку Вишеньки - фото 8
Продаж будинку Вишеньки - фото 9
Продаж будинку Вишеньки - фото 10
Продаж будинку Вишеньки - фото 11
Продаж будинку Вишеньки - фото 12
Продаж будинку Вишеньки - фото 13
Продаж будинку Вишеньки - фото 14
Продаж будинку Вишеньки - фото 15
Продаж будинку Вишеньки - фото 16
Продаж будинку Вишеньки - фото 17
Продаж будинку Вишеньки - фото 18
Продаж будинку Вишеньки - фото 19
Продаж будинку Вишеньки - фото 20

Продаж будинку Вишеньки

Вишенки

Пожаловаться
249 000 $
591 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 10 июня 2026, ID: 5080084
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 421 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 10 сот.
Описание
Будинок у с. Вишеньки Бориспільський район біля котеджного містечка "Золоче".
Нульовий цикл (під чистову, можна заходити на ремонт)
Будинок обладнаний газовим котлом, та підігрівом підлоги, вже встановлені радіатори для обігріву
Дуже зручне розташування, в радіусі 200 м є магазини, школа та дитячий садок.
Загальна площа 421 м2, земельна ділянка 10 соток.
В будинок заведено 50кВт
Рік побудови 2015
Розглянемо продаж з розтермінування
Є відео, зйомка будинку зовні, та ділянки

3 1 5 9 1 7 3 3 1 1 7 7
Обратная связь
Максим
офлайн
Похожие объявления
Продаж будинку. Довгинцівський район. Незалежне. Кривой Рог 18
  • Четырехкомнатная
  • 220 м2
  • 10 соток
14 300 $
Довгинцівський район. Котеджне селище " Незалежне ". Кінцева зупинка 265 маршруту. Вулиця Поповича. Асфальтована вулиця. Дворівневий, цегляний котедж. Перший рівень технічний ( гараж, котельня, технічне приміщення ). Другий рівень житловий ( 4-кімнати, велика кухня, санвузол ) . Електрика і вода підключені , септик зроблено, газ ( воздушка ) проходить в кінці ділянки. Будинок без внутрішнього оздоблення. Юридично введено в експлуатацію, земельна ділянка 10 сотих приватизована. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Планування додано до фото. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Долгинцевский
Продаж будинку. Село Новотаромське. ( Валове ). Напрямок Кудашівки. Кривой Рог 17
  • Двухкомнатная
  • 70 м2
  • 10 соток
17 500 $ Без комиссии
Село Новотаромське, колишне Валове. Напрямок Кудашівки, турбази, 25 кілометрів від Кривого Рогу. Продаж будинку біля річки, неймовірні краєвиди. Будинок газифікований, вода в будинку. Підходить як для постійного проживання так і для відпочинку ( дачі ). Гарний жилий стан. Новий дах ( металочерепиця ). Металопластикові вікна і труби. Коридо, кухня і велика кімната на 1-му поверсі, і велика жила кімната на мансардному поверсі. Будинок утеплений, пофарбований. Є альтанка з мангалом. Зручності у дворі ( можливо зробити в будинку). 10 сотих землі, город виходить до річки. Село велике , є школа, дитячий садок, магазини, сполучення з містом. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог
Продаж будинку. Мікрорайон Ювілейний. Заходь і живи! Кривой Рог 20
  • Четырехкомнатная
  • 150 м2
  • 7 соток
155 000 $ Без комиссии
Мікрорайон Ювілейний. Вулиця Ревенка Владислава ( раніше Скляра ). Дуже зручне місце. Усе поруч. Асфальтована вулиця. Центральна каналізація. Продаж 2-х поверхового будинку. 2015 року побудови. Стіни ракушняк, утеплений, дах бітумна черепиця ( м'яка). Повний ремонт, усі комунікації нові. Металопластикові вікна і труби. Двухконтурний газовий котел. Нова електрика ( встановлено інвертор і акумулятори), світло є завжди. Тепла підлога. Кондиціонери. Гарний жилий стан. Вбудована кухня і техніка. Меблі в спальнях і вітальні також залишаються, залишається майже все. В будинку три окремі спальні, велика вітальня, кухня, два санвузли, кладова, гардеробні, великий панорамний балон. У дворі капітальна альтанка з мангалом і водою. Є погріб, вольєр, і технічні споруди. Земельна ділянка приватизована, 7 сотих, гарно спланована, є і декоративна зона ( газон , хвойні насадження), також є город і фруктові дерева. Гарна пропозиція, заходь і живи. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Саксаганский
офлайн
Максим
На сайте с 16 апреля 2020