Без комиссии
1  / 6
Продаж будинку в селі Ясногородка БЕЗ КОМІСІЇ - фото 1
Продаж будинку в селі Ясногородка БЕЗ КОМІСІЇ - фото 2
Продаж будинку в селі Ясногородка БЕЗ КОМІСІЇ - фото 3
Продаж будинку в селі Ясногородка БЕЗ КОМІСІЇ - фото 4
Продаж будинку в селі Ясногородка БЕЗ КОМІСІЇ - фото 5
Продаж будинку в селі Ясногородка БЕЗ КОМІСІЇ - фото 6

Продаж будинку в селі Ясногородка БЕЗ КОМІСІЇ

Ясногородка

Пожаловаться
23 600 $
303 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 24 мая 2026, ID: 5041803
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 78 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 6.51 сот.
  • Ремонт Жилое состояние 
Описание
Будинок серед лісу — тиша, простір і повна приватність
СТ «Промінь», поруч із селом Ясногородка
Лише 10 хвилин на авто до інфраструктури села

Якщо ви мрієте про життя без шуму трас і міської метушні — цей варіант саме для вас. Будинок розташований у мальовничому лісовому масиві, оточений виноградниками. У радіусі кілометра — жодної гучної дороги, лише природа й чисте повітря.

Локація та інфраструктура
У селі є все необхідне для комфортного життя:
школа
магазини та кафе
лікарня
заправка
відомий Екокурорт Ясногородка

До кооперативу у вихідні курсує громадський транспорт (за домовленістю).
Щодня кожні пів години — маршрутка до/з села.
Кожна вулиця закрита шлагбаумом — додаткова безпека.

Про будинок
Будинок нещодавно перебудовувався для великої родини, тому виконано ключові та затратні роботи:
укріплено фундамент
повністю замінено електропроводку
встановлено вигрібний бак
частково виконано шпаклювання
встановлено новий трансформатор у кооперативі

На першому поверсі залишились чистові роботи. Другий поверх і тераса — без ремонту, що дозволяє новим власникам реалізувати власний дизайн та планування.

Додаткові переваги:
великий підвал
кухонний фартух уже викладений кахелем
всі меблі, техніка та газові балони залишаються (окрім садового інвентарю)
будинок огороджений сіткою-рабицею, є ворота та хвіртка
доріжки та паркомісце вимощені кам’яними плитами
облаштована септична яма
встановлено каркас душу та літній варіант туалету