1  / 5
Продаж будинку в центрі міста - фото 1
Продаж будинку в центрі міста - фото 2
Продаж будинку в центрі міста - фото 3
Продаж будинку в центрі міста - фото 4
Продаж будинку в центрі міста - фото 5

Продаж будинку в центрі міста

Лубны

Пожаловаться
140 000 $
574 $ за м²
14 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 21 августа 2025, ID: 4190142
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 244 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 9 сот.
  • Отопление Твердотопливное 
Описание
Продаж будинку в центрі міста.
Площа 244 м2, + підвал 116 м2.
Підвал готовий до повноцінного проживання з євроремонтом і зручностями. Два виходи з підвалу.
3 фази
Твердопаливний котел, газове опалення, камін.
Бетонні перекриття.
Вода і каналізація центральна.
Сауна.
4 санвузла.
2 кондиціонера.
Великий балкон, горище, масандра.
Гараж на два авто, є зарядка для електромобіля.
Камери спостереження, інтернет, решітки на вікнах першого поверху.
Площа двору 9 соток, ландшафтний дизайн.
Обратная связь
Юля
офлайн