Без комиссии
1  / 20
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 1
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 2
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 3
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 4
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 5
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 6
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 7
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 8
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 9
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 10
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 11
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 12
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 13
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 14
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 15
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 16
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 17
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 18
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 19
Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток - фото 20

Продаж будинку в Білогородка Шевченково БЕЗ %, 15 соток

Белогородка

Пожаловаться
197 000 $
985 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 24 февраля 2026, ID: 4782731
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 200 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 15 сот.
  • Комфорт Балкон, Терраса, Гараж, Автонавес, Автоматические ворота 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Вашій увазі пропонується просторий будинок з власною терасою 45 м2.

15 хвилин до Києва ( Метро Житомирська).
Адреса: с. Білогородка вул. Калинова 34.

БЕЗ КОМІСІЇ для Покупця.

Ідеальне місцерозташування, 12 км до столиці. Поруч Astor school та дитячий садочок в 550 метрів – Білогородське озеро.

Новий комплекс для відпочинку з родиною, де є чисте озеро, піщаний пляж, шезлонги, ресторан з терасою на воді “Secret Forest”.

Ділянка 15 соток правильної форми. Монгальна крита зона-барбекю. Гараж та окрема територія для авто.
Двоповерховий будинок з сучасним плануванням.
Загальна площа якого складає 235 м.кв.

Внутрішня площа будинку спланована таким чином, щоб проживання в ньому було максимально комфортним для кожного члена Вашої сім’ї.
• I поверх: вхідна група, серце будинку – кухня-вітальня з виходом на терасу, гостьова ванна кімната та виокремлений вхід до гаражу + кімната з інженерними системами, вхід до якої також можливо з заднього двору будинку.
Перший та другий поверхи поєднують монолітні безпечні сходи.
• II поверх – це суцільно особистий простір майбутніх Власників, тут перфектно сплановані: спальна кімната зі своєю гардеробною або санвузлом (будь-яке рішення легко реалізовано); додаткова гардеробна, ванна кімната з вікнами у особистий сад, а також ще 2 спальні кімнати, одна з яких з власним виходом на балкон, де можна кожного ранку насолоджуватись ранковою кавою.

Інформація для Господаря сім’ї:
- Газ заведений;
- Електрика – 20 кВт;
- Дві свердловини глибиною 52 та 16 метрів;
- Септик з переливом;
- Лівньова каналізація.

Показ в зручний для Вас час! Телефонуйте.
Обратная связь
Ольга
онлайн
Похожие объявления
5-к будинок Фастівський, Глеваха, 135000 $ Глеваха 20
  • Пятикомнатная
  • 175 м2
  • 10 соток
135 000 $
Продається затишний і просторий будинок у смт Нова Глеваха! (між Малютянкою і Глевахою) Будинок знаходиться в мальовничій локації біля лісу і озера (200м), за 20 км від метро Теремки. До електрички(станція"Шляхова") -10 хвилин пішки, до маршрутки-20 хвилин. Підїзд -повністю асфальтована дорога. Загальна площа будинку 175 кв.м, три рівні, авторський проект,повністю готовий для комфортного проживання. Рік побудови 2007 Фундамент бетонний моноліт Стіни цегла + піноблок Перекриття: бетон (цоколь), дерево (2 поверх) Опалення та комунікації: Газовий котел + дров’яний котел + грубка Власна свердловина (глибина 45 м) Розділений септик (ванна та кухня окремо) Трифазний лічильник 16А (тариф день/ніч) Оптоволоконний інтернет Планування: Цокольний поверх: -Гараж -Котельня -Сауна -Душова -Погріб -Підвальне приміщення 1-й поверх: -Просторий коридор -Кухня з каміном і грубкою, що переходить у вітальню (висота стелі 3,2 м) -2 спальні -Гардеробна -Санвузол із ванною 2-й поверх мансардний: -2 кімнати (20 кв.м та 12 кв.м) -Коридор 10 кв.м Ділянка 10 соток (2 приватизовані частини: під забудову та під ОСГ), доглянута,з ландшафтним дизайном. На території передбачено зручну стоянку для трьох автомобілів. Це чудове місце для комфортного проживання або заміського відпочинку в оточенні природи ,з усіма зручностями міського життя! Запрошуємо на перегляд! будинок, стіни: керамічна цегла; житлових повірхів: 2; ділянка: 10 сот.; комісія: 3%
Глеваха
Просторий будинок для великої родини в м. Біла Церква Белая Церковь 20
  • Пятикомнатная
  • 197 м2
  • 13 соток
190 000 $
- Просторий будинок для великої родини в м. Біла Церква Продається добротний двоповерховий будинок загальною площею 197 кв.м на земельній ділянці 13 соток у затишному районі міста. Будинок має 5 просторих кімнат, зручне планування та охайний косметичний ремонт — можна одразу заїжджати і жити. Світлі кімнати, велика вітальня та комфортна ванна кімната створюють приємну атмосферу для життя. - Основні переваги: 2 поверхи + додаткове житлове приміщення над літньою кухнею (ще 2 поверхи) всі комунікації підведені (світло, вода, газ, опалення) 3 гаражі — ідеально для кількох авто або бізнесу баня для відпочинку, альтанка, зона барбекю. господарські споруди: сарай, курник, дровник доглянута територія -Ділянка дозволяє облаштувати сад, город або зону відпочинку. -Зручний заїзд з двох вулиць, тихе місце, хороші сусіди. - Ідеальний варіант як для проживання великої родини, так і для ведення господарства або невеликого бізнесу. - Телефонуйте та приходьте на перегляд — будинок вартий вашої уваги! З повагою Експерт з нерухомості
Белая Церковь
Продається частина будинку на 2 входи в центрі міста Белая Церковь 9
  • Четырехкомнатная
  • 72 м2
  • 0.5 соток
11 500 $
Продається частина будинку на 2 входи в центрі міста Біла Церква провулок Гоголя. , будинок під ремонт, загальою площею 72. м. (1- 44,7 кв. м., 2 – 28,2. м. ) Поруч знаходиться дитячі садки, школа, супермаркет, Базар, банки, зупинка міських і київських маршруток, різні розважальні центри. Остаточна ціна буде обговорюватися з реальним покупцем . Запрошуємо до співпраці власників нерухомості. Допоможемо продати чи здати Ваш ' нерухомості максимально швидко та по вигідній ринковій ціні! Надаємо безкоштовну юридичну консультацію власникам нерухомості та клієнтам. Звернувшись в Агенцію Нерухомості клієнт гарантовано отримає повний спектр послуг. Телефонуйте, є багато інших варіантів, чекаємо на зустріч !
Белая Церковь, Центр
онлайн
Ольга
На сайте с 16 апреля 2020