1  / 20
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 1
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 2
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 3
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 4
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 5
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 6
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 7
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 8
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 9
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 10
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 11
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 12
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 13
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 14
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 15
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 16
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 17
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 18
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 19
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н - фото 20

Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н

Рославичи

Пожаловаться
120 000 $
706 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 9 июля 2026, ID: 5156240
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 170 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 8 сот.
Описание
Продаж будинку, с. Рославичі, Обухівський р-н
Продажа дома, с. Рославичи, Обуховский р-н

Продається енергонезалежний та сучасний будинок 170 м² з бетонним укриттям та підземним гаражем на ділянці 8 соток у мальовничому селі Рославичі, лише за 15 хвилин від Київ.

Будинок розташований на пагорбі з панорамним видом на околиці та безпосереднім виходом до лісу. Це поєднання приватності, безпеки та комфортного заміського життя поруч зі столицею.

Автономність та енергонезалежність
Електропостачання — 20 кВт
Власний генератор 4,5 кВт
Камін-піч на дровах
Власна свердловина
Септик

Завдяки автономним системам будинок залишається повністю придатним для комфортного проживання навіть під час тривалих відключень електроенергії.

Безпека
Окреме бетонне укриття в цокольному поверсі
Товщина стін укриття — 50 см монолітного бетону
Підземний гараж
Надійна конструкція будинку
Енергоефективність
Фасад оздоблений клінкерною цеглою
Утеплення фасаду — 100 мм
Високі показники теплозбереження
Низькі витрати на опалення взимку та кондиціювання влітку
Ділянка та зона відпочинку
Земельна ділянка — 8 соток
Простора тераса — 20 м²
Місце для басейну, сауни або чану
Межа з лісом
Тиха та мальовнича місцевість
Зручне розташування

Особливу увагу приділено зоні відпочинку. На задньому подвір'ї передбачалося облаштування басейну та чану, що дозволить створити власний заміський простір для відпочинку з родиною та друзями.

До Києва — близько 15 хвилин автомобілем
Швидкий виїзд на Новообухівську трасу
Альтернативний маршрут через Одеську трасу

Переваги будинку

Енергонезалежність
Бетонне укриття та підземний гараж
Панорамні краєвиди та ліс поруч
Енергоефективне будівництво
Лише 15 хвилин до Києва

#A31394
Обратная связь
АН T.H.E. CAPITAL
офлайн
Похожие объявления
Продам пів будинку недобудований в с. Пороскотень Буча 6
  • Трехкомнатная
  • 113 м2
  • 17 соток
40 000 $ Без комиссии
Продам пів будинку недобудованого. Земельна ділянка 17 соток, 3 кімнати. Будинок знаходиться в селі Пороскотень. Дуже живописне місце. На території протікає струмок.
Буча, Пороскотень
Терміновий продаж! Автономний Елітний будинок біля моря на Фонтані, Одеса Одесса 20
  • 6 комнатная
  • 501 м2
  • 20 соток
2 999 999 евр.
Терміново!Ексклюзив. Продаж елітного будинку біля моря на 9-й станції Великого Фонтану Якщо ви мрієте про будинок, де з кожним зітханням відчуваєте атмосферу середземноморського курорту, цей розкішний двоповерховий будинок – ваш ідеальний вибір. Престижний район 9-ї станції Великого Фонтану, вулиця Кордонна, всього за кілька хвилин ходьби від моря - це місце, де втілюються ваші мрії про комфорт і розкіш. Основні характеристики: • Загальна площа: 501 м², 2 рівні та бомбосховища. • підвальний поверх: лазня, хамам, джакузі, рядкова та бойлерна, всі системи опалення та зберігання вина. • Перший поверх: просторий хол, своя бібліотека, кімната відпочинку, вітальня та кухня з виходом на терасу, вбиральня та гостьовий санвузол. • Другий поверх: три спальні з майстер санвузлом та вбиральня. • Інтер'єр: виконаний в ексклюзивному стилі із використанням високоякісних матеріалів, що створюють атмосферу витонченої розкоші. Ділянка: • Площа: 20соток, оформлений державним актом. • Ландшафтне озеленення: шикарний сад, альтанка, басейн та зона барбекю – ідеальні умови для відпочинку та дозвілля. Гараж: на два автомобілі плюс місце для третього. Гостьовий будинок для ваших гостей чи персоналу. Розташування: будинок розташований в екологічно чистому районі, який славиться своєю зеленню та свіжістю морського бризу. За кілька хвилин ходьби — пляж «Чайка», парк «Юність», Траса Здоров'я. Для любителів активного відпочинку - ідеальні умови для пробіжок, велопрогулянок та прогулянок узбережжям. Інфраструктура: у кроковій доступності — приватна школа-гімназія, дитячі садки, поліклініки, супермаркети, фітнес-клуби, ресторани та кафе. Все, що потрібно для комфортного життя - поряд! Не пропустіть шанс стати власником цього унікального будинку, що поєднує стиль, комфорт та близькість до моря! Для запису на перегляд та додаткової інформації дзвоніть.Торг https://ah-era.rem.ua/ua
Одесса, Приморский
Терміново!Продам будинку мрії під Одесою! Совіньйон-3 Одесса 18
  • Трехкомнатная
  • 116 м2
  • 6 соток
264 999 $
Терміново!Совіньйон-3 — сучасний будинок під Одесою в Зеленому Гаю! Продам комфортний одноповерховий сучасний будинок площею 116,5 м² на ділянці 6 соток з ГОСАктом на землю та э підземне бомбосховище- сучасне по новим технологіям! Оптимальний варіант для сімʼї, яка цінує тишу, якість і безпечний простір. Будинок має продумане планування: – три просторі спальні – кухня-студія 35,9 м² з якісними італійськими меблями – два санвузли на одному поверсі – окрема ванна кімната з преміальним оздобленням – Під землею окреме бомбосховищем – власний гараж та альтанка. Будинок збудований з увагою до деталей: сучасні матеріали, декоративна штукатурка, світлі натуральні відтінки, продуманий інтер’єр. Локація поєднує спокій передмістя та близькість до міста. До Одеси лише 10 хвилин. Магазини та сервіси поруч усе, що потрібно для зручного життя: супермаркет Таврія В, аптеки, АЗС, ринок Совіньйон, кафе, відділення Нової пошти. Навчальні заклади: Ліцей №85, дитячий центр Miniland. Транспорт: зручно добиратися до різних районів Одеси та центру міста маршрутка 220А та трамвай №27. Телефонуйте, щоб дізнатися всі деталі та домовитися про перегляд.Торг
Одесса, Киевский
офлайн
АН T.H.E. CAPITAL
На сайте с 16 апреля 2020