Продаж будинку на Пятничанах з виходом до Південного Бугу поряд ліс
0 просмотров объявления |
0 сегодня
Добавлено: 22 марта 2026, ID: 4862089
Характеристики
-
Без комиссии
Да
-
Комнат
4
-
Общая площадь
250 м2
-
Этажность
2
-
Площадь участка
7.5 сот.
-
Ремонт
Евроремонт
Описание
Цей будинок зачарує вас з першого погляду ! В нього вкладено багато душі , коштів та любові . Унікальна пропозиція на ринку нерухомості , продаж будинку в живописному куточку м. Вінниці – район П»ятничани вул.Івана Богуна. Тихе та затишне місцерозташування , має власний вихід до річки Південний Буг та в 300 метрах від лісу .Асфальтований під’їзд до самого будинку. Ділянка 7,5 соток , вихід до природної водойми + додатково з ділянки є вихід до річки ( можно використовувати під власні потреби) . По факту ви отримуєте шикарну велику ділянку з озером та власним виходом до річки ) .
Автоматичні ковані ворота на пульті .
Двір вимощен тротуарною плиткою.
Гараж.
Двір потопає в зелені,є багато насаджень (туі ,самшити ,верба і.т д),плодові дерева, а На ділянці є капітальна крита бесідка з для відпочинку з мангальною зоною та піччю. Альпійська гірка зустрічає біля самого входу в подвіря .
В бесідку заведена електика та вода.
Гойдалка.
Встановлений автоматичний полив всієї ділянки.
Електрика 3 фази -380 В.
Є окреме приміщення, де встановлений генератор з автоматичним підключенням при вимкненні світла.
Характеристики будинку:
Будинок побудований на сваях , має повноцінний цокольний поверх + 2 житлових поверхи та мансарду .
2 входи .
Стіни з цегли + ж/б блоки, утеплення пінопластом.
Комунікації : газ, центральний водопровід + сквожина,
Електрика , каналізація септик.
Металопластикові вікна.
Дах: дорога шведська металочерепиця .
Опалення : індивідуальне газове
Загальна площа будинку 249 м2.
Кількість кімнат - 3 спальні , 1 велика зала 40 м2 з діючим каміном+мансарда. .
2 санвузли.
Ремонт в класичному стилі.
Деревяні гвинтові сходи.
Підлога : плитка + ламінат, тепла підлога у ванній кімнаті.
Залишається побутова техніка: варочна поверхня , духова шафа , витяжка .
Мультимедіа : Wi- Fi, цифрове ТВ, швидкісний інтернет .
Комфорт: на -1 поверсі є баня з басейном Баня та басейн у будинку , тому баня топиться швидко та економно .
Басейн розміром 2*3 , має 1,5 м глибини , з гідро масажем ; душева , гараж для авто .
20 м2 господарське приміщення зі стелажами , автоматика на скважину .
I поверх : велика та простора гостьова кімната 40м з діючим каміном , кухня 22 м2 , тераса -балкон , щитова.
І| поверх має 3 окремих спальні площею 20,18 та 10 м2 повністю укомплектовані меблями, велика ванна кімната 6м2 з санвузлом , балкон з однієї зі спалень.
+ мансарда , утеплена мінватою 40 см та обшита натуральною деревяною вагонкою, є багато місця для зберігання.
Поряд поважні та привітні сусіди.
Запрошую Вас на огляд ,цей будинок не залишить вас байдужими до такої краси.
Без комісії для покупця .
Похожие объявления
18
- Четырехкомнатная
- 220 м2
- 10 соток
Довгинцівський район. Котеджне селище " Незалежне ". Кінцева зупинка 265 маршруту. Вулиця Поповича. Асфальтована вулиця. Дворівневий, цегляний котедж. Перший рівень технічний ( гараж, котельня, технічне приміщення ). Другий рівень житловий ( 4-кімнати, велика кухня, санвузол ) . Електрика і вода підключені , септик зроблено, газ ( воздушка ) проходить в кінці ділянки. Будинок без внутрішнього оздоблення. Юридично введено в експлуатацію, земельна ділянка 10 сотих приватизована. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Планування додано до фото. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Долгинцевский
17
- Двухкомнатная
- 70 м2
- 10 соток
Село Новотаромське, колишне Валове. Напрямок Кудашівки, турбази, 25 кілометрів від Кривого Рогу. Продаж будинку біля річки, неймовірні краєвиди. Будинок газифікований, вода в будинку. Підходить як для постійного проживання так і для відпочинку ( дачі ). Гарний жилий стан. Новий дах ( металочерепиця ). Металопластикові вікна і труби. Коридо, кухня і велика кімната на 1-му поверсі, і велика жила кімната на мансардному поверсі. Будинок утеплений, пофарбований. Є альтанка з мангалом. Зручності у дворі ( можливо зробити в будинку). 10 сотих землі, город виходить до річки. Село велике , є школа, дитячий садок, магазини, сполучення з містом. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
4
- Трехкомнатная
- 40 м2
- 5 соток
Зупинка мікрорайон Ювілейний. Географічний центр Кривого Рога. Уся інфраструктура поруч. Будинок 300 метрів від зупинки і червоної лінії. Вулиця Скляра ( Владислава Ревенка ). Асфальтована вулиця. Будинок під реконструкцію , або нове будівництво. Є світло і вода, газ по вулиці. Земельна ділянка правільної форми. Вихід/виїзд на дві вулиці , спереду і ззаду. Кадастровий номер присутній. Документи готові. Без боргів і проблем. Ваш рієлтор Роман.