1  / 20
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 1
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 2
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 3
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 4
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 5
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 6
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 7
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 8
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 9
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 10
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 11
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 12
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 13
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 14
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 15
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 16
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 17
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 18
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 19
Продаж будинку на П'ятничанах - фото 20

Продаж будинку на П'ятничанах

Винница

Пожаловаться
80 000 $
911 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 июля 2026, ID: 5188931
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 87.8 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
Описание
Будинок у П’ятничанах — локація, яку обирають для життя

Якщо ви давно шукаєте будинок в одному з найпрестижніших районів Вінниці — ця пропозиція варта вашої уваги.

Продається двоповерховий будинок загальною площею 87,8 м² на 5 сотках землі в районі П’ятничани. До лісу — лише хвилина пішки, а до річки Південний Буг — близько 300 метрів.

Продумане планування забезпечує комфорт для всієї родини:

* перший поверх: кухня, простора вітальня з каміном, санвузол, коридор та окреме господарське приміщення, де встановлено твердопаливний котел і передбачено місце для зберігання господарського інвентарю;
* другий поверх: дві окремі спальні, невеликий хол та тераса з мальовничим видом на ліс і власне подвір’я.

Будинок повністю готовий до проживання. Опалення забезпечують камін, який обігріває обидва поверхи, та твердопаливний котел. Проведено електрику (тризонний лічильник), є криниця, свердловина, вигрібна яма, інтернет. Будинок перебуває під охоронною сигналізацією. За потреби можна підключити газ — мережа проходить на сусідній вулиці.

На території облаштовано все для комфортного відпочинку: альтанка, мангальна зона, барбекю, гойдалка та затишна зона відпочинку. Також є кілька господарських приміщень для зберігання інструментів та сезонних речей.

Це будинок, який однаково добре підійде як для постійного проживання, так і як заміська резиденція для відпочинку. Поєднання затишку, природи та престижної локації П’ятничан — саме те, що цінують покупці.

Телефонуйте, щоб отримати більше інформації та домовитися про перегляд.
Обратная связь
Ірина Селезньова
офлайн
Похожие объявления
Продам котедж Ужгород 7
  • Трехкомнатная
  • 66 м2
  • 10 соток
100 000 $ Без комиссии
котедж в селі Синяк, Мукачівський район, біля лісу. Територія 10 соток. Є бесідка, мангал, місце для відпочинку. Котедж: 1-й поверх кухня, прихожа, санвузол, приймальна. 2-й поверх: дві спальні з балконом, санвузол. Котедж 11 на 6 метрів. Тихе мальовниче місце для відпочинку.
Ужгород
4-к будинок Дніпро, Ювілейне, 210000 $ Днепр 20
  • Четырехкомнатная
  • 360 м2
  • 12.5 соток
210 000 $
тел. 095 528 1117 Продам дом (под чистовую отделку)в смт Слобожанском, ул. Калиновая - идеальное место для жизни большой семьи или развития бизнеса! Общая площадь дома 360кв.м, что обеспечивает максимальный комфорт и пространство для всех членов семьи. Дом имеет 2 полноценных этажа и мансарду, а также систему отопления и водоснабжения, разведённую электрику и установленную разводку кондиционеров. Все коммуникации газ, свет 380v 10квт, а также стены отшпаклёваны, установлены инсталляции и разводка холодной и горячей воды. Практически каждая комната имеет свой гардероб и собственный санузел. Дом выполнен из красного кирпича,крыша из мягкой кровли на металокаркасе, что гарантирует долговечность и защиту от внешних факторов. Участок земли 12,5 с приватизирован, полностью огорожен. Мы готовы выслушать предложения и организовать показ в удобное для вас время. будинок, стіни: керамічна цегла; житлових повірхів: 2; ділянка: 12.5 сот.
Днепр
7-к будинок Дніпро, Індустріальний, 215000 $ Днепр 20
  • 7 комнатная
  • 322 м2
  • 5 соток
215 000 $
Продам просторий будинок в Індустріальном районі, на вулиці Кривоноса. Будинок побудований з ракушняку і обкладений цеглою. Загальна площа 322 кв.м, два повноцінних поверхи та мансарда. У будинку 7 кімнат, 4 санвузли, камін на дровах та кондиціонери. Автономне газове опалення, вигребна яма, вся меблі та техніка залишаються. На мансардному поверсі обладнано ще одну міні-кухню. На задньому дворику є господарська будівля та парковка на 5 автомобілів під навісом з автоматичними воротами і сигналізацією. Ділянка приватизована, 5 соток. Торг можливий. будинок, стіни: черепашник; житлових повірхів: 2; ділянка: 5 сот.
Днепр
офлайн
Ірина Селезньова
На сайте с 16 апреля 2020