1  / 8
Продаж будинку м.Шептицький - фото 1
Продаж будинку м.Шептицький - фото 2
Продаж будинку м.Шептицький - фото 3
Продаж будинку м.Шептицький - фото 4
Продаж будинку м.Шептицький - фото 5
Продаж будинку м.Шептицький - фото 6
Продаж будинку м.Шептицький - фото 7
Продаж будинку м.Шептицький - фото 8

Продаж будинку м.Шептицький

Шептицкий

Пожаловаться
128 000 $
753 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 марта 2026, ID: 4850181
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 170 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 17 сот.
Описание
БУДИНОК, У ЯКОМУ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ
м. Шептицький

Уявіть ранок із кавою біля власного озера…
Вечори в джакузі або біля мангалу з друзями…
Діти граються у дворі, а ви просто насолоджуєтесь життям.

Цей будинок створений не просто для проживання — для щасливого життя.

Продаж сучасного двоповерхового будинку
Площа будинку: 170 м²
Ділянка: 17 соток

Перший поверх
Просторий коридор
Кухня 18 м² – серце дому для сімейних вечорів

Простора спальня для батьків
2 дитячі кімнати
Велика ванна кімната (можна облаштувати на свій смак)

Підсобне приміщення

Тут можна жити, відпочивати та приймати гостей цілий рік.
Будинок для тих, хто цінує комфорт, простір і якість життя.

Будинок вартий вашої уваги — краще один раз побачити, ніж сто разів читати опис.
Телефон для контакту в оголошені
Обратная связь
оксана
офлайн