1  / 8
Продаж будинку Крехаїв - фото 1
Продаж будинку Крехаїв - фото 2
Продаж будинку Крехаїв - фото 3
Продаж будинку Крехаїв - фото 4
Продаж будинку Крехаїв - фото 5
Продаж будинку Крехаїв - фото 6
Продаж будинку Крехаїв - фото 7
Продаж будинку Крехаїв - фото 8

Продаж будинку Крехаїв

Летки

Пожаловаться
80 000 $
533 $ за м²
13 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 октября 2025, ID: 4411636
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 150 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 9 сот.
Описание
Продам двоповерховий будинок із землею 9 соток поруч із хвойним лісом і річкою Десна з чистим пляжем і місцем для купання. Повністю мебльоване та облаштоване місце для проживання та відпочинку.
2 поверхи, 3 кімнати, 2 ванні кімнати (1 і 2 поверх), госпблок, басейн, 2 штучних озера.
Будинок повністю мебльований, має опалення + камін.
З усіх додаткових питань звертайтеся за номером телефону 06*********16 , власник
Обратная связь
Олена
офлайн