Без комиссии
1  / 20
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 1
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 2
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 3
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 4
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 5
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 6
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 7
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 8
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 9
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 10
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 11
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 12
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 13
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 14
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 15
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 16
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 17
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 18
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 19
Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток - фото 20

Продаж будинку, 670м, Альпійка, Підгірці, вихід до води. 25 соток

Подгорцы

Пожаловаться
1 050 000 $
1 567 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 5 октября 2025, ID: 4348379
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 670 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 25 сот.
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
Описание
Продаж дуже крутого будинку на території елітного котеджного містечка Альпійка (Золоті Ворота)
Свій вихід до озера
- Ділянка 25 соток
- Побудований з повністю з цегли
- утеплювач мінвата 10 см
- Будинок на сваях - 185, (100 під будинком) (16 під басейном) піднятий на 1 метр
- Усі будівельні матеріали через дозиметр
- Штучна черепиця, пластиково-піщана
- Газові котли + 2 електричні котли в кожному будинку
- Вода централізована + зроблені виходи під фільтри

Централізована каналізація
1 поверх підігрів підлоги водяний - під плитку, 2 поверх тільки санвузол
Утеплені плити між поверхами
Полив із озера - розведення під освітлення
Водовідведення по території
Басейн Мозаїка з підігрівом і зі зустрічним течієм 5х10 + фільтрація там, де котельня

Колір будинку хамелеон: змінюється зимою/літом, вранці/ввечері

Будинок під чистове оздоблення ( під ремонт )
Можна здійснити свої найсміливіші дизайнерські рішення!
Планування:
Величезна кухня вітальня 100 м2
5 спалень
5 санвузлів
3 вбиральні
Велика закрита веранда з мангалом
Баня
Басейн 10 на 6 метрів
Будиночок для персоналу вже з ремонтом (3 кімнати, кухня, санвузол)
Своя упорядкована набережна, ландшафтний дизайн території, власний фонтан, автоматичний полив, вночі освітлення території.
Підведено та підключено абсолютно всі комунікації

КГ Альпійка – котеджне містечко преміум-класу! Охорона території та відео спостереження