Без комиссии
1  / 5
Продаж будинку 3к Суботовського, 10А Зазим'я - фото 1
Продаж будинку 3к Суботовського, 10А Зазим'я - фото 2
Продаж будинку 3к Суботовського, 10А Зазим'я - фото 3
Продаж будинку 3к Суботовського, 10А Зазим'я - фото 4
Продаж будинку 3к Суботовського, 10А Зазим'я - фото 5

Продаж будинку 3к Суботовського, 10А Зазим'я

Зазимье

Пожаловаться
95 000 $
913 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 февраля 2026, ID: 4786214
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 104 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2.37 сот.
  • Ремонт После строителей 
  • Коммуникации Электричество, Канализация септик 
Описание
Продається двоповерховий будинок в с. Зазим'я
Вул Суботовського
Площа будинку: 104 м2
Площа ділянки: 2,37 соток
Будинок побудовано: з Газоблоку
Утеплення виконане: з графіт пінопласта
Дах: металочерепиця
Заведена електрика 17 кіловат, 3 фази
Скважина: 70 м
Газ біля земельної ділянки
Телефонуйте за номером або надсилайте повідомлення в телеграмі. Ріелтор Артем.
Обратная связь
Артем
онлайн