1  / 20
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 1
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 2
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 3
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 4
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 5
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 6
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 7
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 8
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 9
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 10
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 11
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 12
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 13
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 14
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 15
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 16
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 17
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 18
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 19
Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983 - фото 20

Продаж будинку. 166 м2. 10 соток. Євроремонт. Браїлки. №16983

Полтава

Пожаловаться
150 000 $
904 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 21 марта 2026, ID: 4859663
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 166 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 10 сот.
  • Ремонт Евроремонт 
Описание
Пропонується до продажу просторий і сучасний двоповерховий будинок площею 166 м², зведений із якісного газоблоку, що забезпечує високу енергоефективність та надійність. У будинку виконано сучасний ремонт з використанням добротних матеріалів, продумане планування включає три окремі кімнати, що створює комфортні умови для проживання сім’ї.
Оселя обладнана індивідуальним опаленням, підключено всі необхідні комунікації та зручності — вода, електрика, газ, каналізація. Все готове для заселення без додаткових вкладень.
На території розташована земельна ділянка площею 10 соток, яка відкриває широкі можливості для облаштування: від затишного саду до зони відпочинку, дитячого майданчика чи басейну. Простір дозволяє втілити будь-які плани для комфортного заміського життя.
Цей будинок стане ідеальним вибором для тих, хто шукає поєднання сучасного житла, приватності та затишку в екологічно чистому місці з усіма зручностями.

Агентські послуги складають 4% ( мінімально 1200$ ) від вартості обраного об’єкта нерухомості.
Обратная связь
Агенція Нерухомості PORTAL
офлайн