Без комиссии
1  / 5
Продаж будинку 110м2. на ділянці 5 сот. у Струмівці - фото 1
Продаж будинку 110м2. на ділянці 5 сот. у Струмівці - фото 2
Продаж будинку 110м2. на ділянці 5 сот. у Струмівці - фото 3
Продаж будинку 110м2. на ділянці 5 сот. у Струмівці - фото 4
Продаж будинку 110м2. на ділянці 5 сот. у Струмівці - фото 5

Продаж будинку 110м2. на ділянці 5 сот. у Струмівці

Струмовка

Пожаловаться
79 000 $
718 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 24 февраля 2026, ID: 4777891
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 110 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Комфорт Терраса, Камин 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик 
Описание
ПРОДАЖ сучасного окремостоячого будинку у с.Струмівка .

Площа-110м2.| Ділянка-5 соток

Будинок на етапі будівництва!

Розташований в чудовій локації, а саме у с. Струмівка, поряд з ЖК «Сімейна Фортеця»

Основні характеристики будівництва:
-збудований з червоної цегли
-дах-металочерепиця( німецька)
-утеплення стін пінопластом (15см), дах-утеплений (20см.) мінеральною ватою, цоколь пінопластом-(10см)
-монолітний фундамент
-встановлені енергозберігаючі вікна фірми “SALAMANDER” (5-ти камерний профіль)
-якісні та надійні вхідні двері

Внутрішні роботи повністю готові під чистове оздоблення, а саме: чистова стяжка, штукатурка, розведено електрику та водяну теплу підлогу по всій площі будинку)

Зручне та вдале планування будинку :
- кухня-вітальня з виходом на криту терасу
- санвузол
- три спальні кімнати
- технічна кімната( котельня)
- вхідна група

Комунікації:
-Заведено-13 кВт електроенергії
-Каналізація-власний септик 26 кубів -Свердловина

Хороший доїзд. Зручне для проживання місцерозташування, в пішому доступі зупинка громадського транспорту, продуктові магазини, тощо.

Сподобалась пропозиція?
Телефонуйте, залюбки надамо Вам додаткову інформацію та проведемо огляд.