1  / 4
Продаж будинку 100м2 з дизайнерським ремонтом, КГ Лісники - фото 1
Продаж будинку 100м2 з дизайнерським ремонтом, КГ Лісники - фото 2
Продаж будинку 100м2 з дизайнерським ремонтом, КГ Лісники - фото 3
Продаж будинку 100м2 з дизайнерським ремонтом, КГ Лісники - фото 4

Продаж будинку 100м2 з дизайнерським ремонтом, КГ Лісники

Лесники

Пожаловаться
415 000 $
4 150 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 11 ноября 2025, ID: 4477039
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Клубный дом 
  • Комнат
  • Общая площадь 100 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 8 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Баcсейн 
Описание
Продажа дома 100м2 с дизайнерским ремонтом, КГ Лесники

#27207
Продаж сучасного будинку з дизайнерським ремонтом у закритому КГ, Лісники

Запрошуємо вас у новий одноповерховий будинок з продуманим плануванням і стильним авторським ремонтом, розташований у престижному закритому котеджному містечку в Лісниках.

Планування:
2 спальні
Простора кухня-вітальня з панорамними вікнами
2 повноцінні санвузли
Пральня
Затишна тераса для відпочинку

Ділянка:
Газон з автополивом
Декоративне озеленення, дерева

Паркан між сусідами з дерева (2 м), обсаджений в'юнкими рослинами — створює ефект «живої» зеленої огорожі
Видова частина — «прозорий» металевий паркан (1,6 м), що не перекриває краєвид
В’їздна частина — стильний невисокий паркан (1,2–1,4 м), автоматичні стовпчики для контролю в'їзду

Технічні характеристики:
Стіни з повнотілої червоної керамічної цегли (250 мм)
Утеплення мінеральною ватою (200 мм), вентильований фасад
Оздоблення фасаду: термоясен, HPL-панелі, декоративна штукатурка
Алюмінієві вікна Reynaers, двокамерні склопакети
Висота стель — 3,2 м у чистовому вигляді
Вентиляційна система інтегрована в стелю

Цей будинок ідеально поєднує в собі комфорт, безпеку та естетику. Закрите котеджне містечко, тиша, природа й одночасно зручна транспортна доступність до міста — ідеальне місце для життя вашої родини.