Без комиссии
1  / 11
Продаж будинку 100м2 в Шевченковому - фото 1
Продаж будинку 100м2 в Шевченковому - фото 2
Продаж будинку 100м2 в Шевченковому - фото 3
Продаж будинку 100м2 в Шевченковому - фото 4
Продаж будинку 100м2 в Шевченковому - фото 5
Продаж будинку 100м2 в Шевченковому - фото 6
Продаж будинку 100м2 в Шевченковому - фото 7
Продаж будинку 100м2 в Шевченковому - фото 8
Продаж будинку 100м2 в Шевченковому - фото 9
Продаж будинку 100м2 в Шевченковому - фото 10
Продаж будинку 100м2 в Шевченковому - фото 11

Продаж будинку 100м2 в Шевченковому

Шевченково

Пожаловаться
106 000 $
1 060 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 29 июля 2026, ID: 5183396
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 100 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 6.5 сот.
  • Ремонт После строителей 
  • Комфорт Терраса, Автоматические ворота 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Мрієте про власний будинок неподалік від Києва, де буде багато простору, свіже повітря та комфорт? Ця пропозиція саме для вас!
с. Шевченкове
Площа будинку — 100 м²
Земельна ділянка — 6,5 соток

Будинок, який стане ідеальним місцем для життя
Просторий одноповерховий будинок із продуманим плануванням, великою прибудинковою територією та всіма необхідними комунікаціями. Тут легко створити затишний сімейний простір, облаштувати терасу, зону барбекю, басейн або доглянутий сад.

Комунікації:
газ підключений;
електрика;
власна свердловина;
септик.

Локація, яка поєднує спокій та зручність
асфальтований під'їзд;
тиха та обжита вулиця;
поруч магазини, школа, дитячий садок та інша необхідна інфраструктура;
швидкий та зручний виїзд до Києва.
Це чудова можливість придбати сучасний будинок із великою земельною ділянкою в комфортному передмісті столиці. Такі пропозиції завжди користуються попитом завдяки вдалому розташуванню та готовим комунікаціям.

Телефонуйте вже сьогодні та домовляйтеся про перегляд! Можливо, саме цей будинок стане місцем, де почнеться новий етап життя вашої родини.
Обратная связь
Альона
офлайн
Похожие объявления
Продажа- частина будинку- Ірпінь - 81.000 $ Ирпень 18
  • Трехкомнатная
  • 86.4 м2
  • 1.82 сотка
81 000 $ Без комиссии
ПРОДАЖ ЧАСТИНИ БУДИНКУ • Ірпінь • 81000 $ Без комісії • Торг можливий • Огляд у зручний час Продається частина будинку з окремим входом і ділянкою 1,82 сотки. Будинок готовий до проживання: двоконтурний котел, металопластикові вікна, асфальтований під’їзд, у кухні є погріб. ✅ Характеристики Площа: 86,4 м², житлова 41,1 м² 3 кімнати: 16,5 / 15,4 / 9,2 м² Кухня: 11,4 м², санвузол: 5,6 м² Коридори та комори: 28+ м² Стіни: цегла • Перекриття: дерево/бетон Висота стель: 2.70–2.80 м ✅ Земля 1,82 сотки, приватизована ✅ Локація Зупинка — 200 м Магазини — 200 м Тихий приватний сектор 81 000 $Без комісії. Торг. Телефонуйте!
Ирпень
Терміново!Продаж будинку в Совіньйоні архітектурний проєкт з басейном і гостьовим будинком Одесса 18
  • Четырехкомнатная
  • 450 м2
  • 10 соток
1 400 000 $
Продам будинок в Совіньйоні 450 м² чистого простору від Архітектора Садовського на ділянці 10 соток. Без компромісів. Просто заїхати та жити. У будинку: - 4 майстер-спальні (кожен зі своїм простором та гардеробними кімнатами) - кухня-вітальня - велика, світла, з виходом у двір - окремий гостьовий будинок ~100 м² (ідеально під гостей / оренду / персонал) - гараж на 3 авто - відкритий басейн з зоною відпочинку Це не будинок – це рівень. Мінімалізм, геометрія, дорога архітектура, все в одному стилі. Двір – як у європейських віллах: зелень, приватність, чиста естетика. Басейн - з мозаїкою та зоною релаксу. Лежаки, газон – все вже готове з ландшафтом. Локація: закрита, тиха та безпечна територія з власною атмосферою. Поруч знаходяться коплекс відпочинку Йолки-Палки, ресторани Berlys, AATMA NAMASTE, NAVI Sushi Bar, фітнес клуби, спа та салони краси. Школи — Fayna Centre та ліцей Ерудит. Зручна транспортна розв’язка — маршрутка №220 і трамвай №27. До моря — кілька хвилин, до міста — близько 15 хвилин. Совіньйон – це вже бренд. Тихо, закрито, безпечно. І при цьому до міста рукою подати. Торг
Одесса, Киевский
Продаж будинку. Мікрорайон. Ювілейна. Вулиця Владислава Ревенка Кривой Рог 16
  • Двухкомнатная
  • 50 м2
  • 6 соток
25 000 $ Без комиссии
Вулиця Владислава Ревенка ( скляра). Мікрорайон. Ювілейна. Продаж будинку. Топ місце. Майже 6 сотих приватизованої землі. Усі комунікації ( газ,світло, вода). Будинок шлаколитий в плитці. Звичайний жилий стан ( після бабусі). Усе впорядковано, доглянуто. Є літня кухня, технічні споруди, погріб. Чудово підійде під реконструкцію, або нове будівництво. В цьому районі рідко щось виходить в продаж! Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Бартков Роман.
Кривой Рог, Саксаганский
офлайн
Альона
На сайте с 16 апреля 2020