1  / 7
Продаж біля центру, 3 кім, 74 м2, 6 пов.78 000$ - фото 1
Продаж біля центру, 3 кім, 74 м2, 6 пов.78 000$ - фото 2
Продаж біля центру, 3 кім, 74 м2, 6 пов.78 000$ - фото 3
Продаж біля центру, 3 кім, 74 м2, 6 пов.78 000$ - фото 4
Продаж біля центру, 3 кім, 74 м2, 6 пов.78 000$ - фото 5
Продаж біля центру, 3 кім, 74 м2, 6 пов.78 000$ - фото 6
Продаж біля центру, 3 кім, 74 м2, 6 пов.78 000$ - фото 7

Продаж біля центру, 3 кім, 74 м2, 6 пов.78 000$

Тернополь

Пожаловаться
3 483 003.65 грн.
47 068 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 12 августа 2026, ID: 5202142
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 74 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
НОВИЙ ОБ’ЄКТ! продаж 3-кімнатної квартири в одному з найкращих районів міста!

вул. Коцюбинського, поруч із проспектом Степана Бандери.

Пропонуємо простору 3-кімнатну квартиру загальною площею 74 м², розташовану на 6 поверсі 7-поверхового цегляного будинку.

Переваги квартири:
Індивідуальне опалення.
Вдале планування: дві затишні кімнати по 11 м² та простора вітальня 18 м².
Цегляний будинок із хорошою тепло- та шумоізоляцією.
На поверсі небагато квартир — комфорт, тиша та доброзичливі сусіди.
Закритий двір, безпечна територія для мешканців.

Локація, яка завжди в ціні!
У пішій доступності магазини, супермаркети, школи, дитячі садочки, зупинки громадського транспорту, парки та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.

Ціна — 78 000 $. Можливий торг для реального покупця.

Телефонуйте 06*********38 вже сьогодні та домовляйтеся про перегляд. Такі квартири в цьому районі довго на ринку не затримуються!
Обратная связь
АН Благо
офлайн
Похожие объявления
Продаж 2-кім. квартири на вул. Драгоманова, Позняки, Ашан. Киев 8
  • Двухкомнатная
  • 64 м2
  • 4 / 16 эт.
75 500 $
Продаж двокімнатної квартири по вул. Драгоманова 2. Квартира знаходиться на 4 поверсі з загальною площею 64 кв.м. Планування: Дві кімнати роздільні - жила площа яких 31 кв.м. Окрема кухня - 11 кв.м. Ванна кімната та сан вузол роздільні (бойлер) Два балкони засклені. Гарна транспортна розв'язка 10 хв. до метро Позняки. Поруч озеро Сонячне,супермаркет Ашан,школи та дит.садок. Код об'єкта 15505
Киев, Дарницкий
Центральна митниця 1- кімнатна Черкассы 5
  • Однокомнатная
  • 35 м2
  • 1 / 9 эт.
46 000 $
Продам 1-кімнатну квартиру на Центральній Митниці Площа 35 мг 1 поверх панельного будинку Косметичний ремонт Без меблів та техніки Квартира має велику простору нішу при вході, яка за розміром нагадує невелику окрему кімнату. Її можна облаштувати під гардеробну, комору, робочий кабінет або затишну зону відпочинку. Головна перевага чудове розташування! Поруч знаходяться Дніпро та пляж, магазини, громадський транспорт. У пішій доступності 2 школи та 2 дитячі садочки. Квартира чудово підійде як для власного комфортного проживання, так і для інвестиції під оренду.
Черкассы
Продаж однокімнатної квартири, ЖК «Васильківський», провулок Коломийський 17/31-А, метро Васильківсь Киев 5
  • Однокомнатная
  • 50 м2
  • 7 / 16 эт.
130 000 $
Продається однокімнатна квартира в Голосіївському районі розташована за адресою провулок Коломийський, 17/31-А, ЖК «Васильківський». Квартира з єврорементом знаходиться на 7/16 поверсі, цегляного будинку. Загальна площа 50,0 кв.м.: спальня – 21,5 кв.м., кухня – 16,7 кв.м., суміжний санвузол – 6,2 кв.м., зона передпокою. Висота стелі – 2,7 м. Квартира дуже тепла, в кухні і ванній встановлений підігрів підлоги. Меблі та техніка залишаються. Проведений оптоволоконний інтернет. Броньовані двері. Гаряча вода від бойлера. При вимкненні світла є вода та теплопостачання. Встановлені індивідуальні лічильники: електрика, газ. Опалення автономне - в будинку. Працюють 2 ліфти. Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією, ззовні утеплений. Введений в експлуатацію у 2011 році. Територія охороняється. Великий тихий двір з місцем для паркування. Є підземний паркінг. Можна орендувати паркомісце. Перший поверх ЖК «Васильківський» займає супермаркет, квітковий магазин і аптечний кіоск, а також відведена площа під офісні приміщення. Озеленений район. У 5 хв близькості розташований крупний лісовий масив – Голосіївський парк, в якому можна провести вихідний всією сім'єю. Поруч знаходяться зупинки тролейбусів, автобусів, маршрутних таксі, супермаркет «VARUS», магазини «PROSTOR», «Єва», «ROZETKA», ТРЦ «Васильківський», відділення Нової пошти, банки, аптеки. До метро Васильківська 1 хв пішки. ВДНГ (Національний комплекс «Експоцентр України») за 1 зупинку на метро, ТРЦ «Магелан» - 3 зупинки. До центру міста та найбільшого в Україні ТРЦ «Respublika Park» - 10 хв на автомобілі. Телефонуйте. Завжди рада допомогти. Ціна: 130 000 у.о., 0639593756 Ірина Киричук,
Киев, Голосеевский
офлайн
АН Благо
На сайте с 16 апреля 2020