Без комиссии
1  / 20
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 1
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 2
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 3
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 4
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 5
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 6
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 7
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 8
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 9
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 10
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 11
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 12
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 13
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 14
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 15
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 16
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 17
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 18
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 19
Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво - фото 20

Продаж без % ЖК Нова Англія, Нотінгем Васильківська Голосііво

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
126 000 $
3 066 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5009128
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 41.1 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 21 
  • Планировка Студия 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Продаж квартири, 41м2, ЖК Нова Англія, будинок Нотінгем.
Квартира після ремонту, все нове, ніхто не проживав.
Дизайнерський ремонт

Адреса: м. Київ, вул. М. Максимовича, 24-Г, будинок Нотінгем

~ посудомийна машина Whirlpool
~ ванилина поверхня Whirlpool
~ духова шкафа Whirlpool
~ мікрохвильова піч Whirlpool
~ холодильник вбудований Whirlpool
~ витяжка
~ кондиціонер CooperHunter
~ бойлер 80л

~ один вантажний
~ під будинком двоповерховий підземний паркінг.

Про ЖК Нова Англія.
~ Голосіївський район, самий зелений у Києві.
~ пішки можна дійти до парку Виставковий центр, парк Рильського
~ закрита охороняєма територія
~ на території безліч кафе, магазини, салони, бари, клуби, аптеки і багато іншого
~ садочки для дітей
~ метро Васильківська 13-15 хв пішки, чи на громадському транспорті.

Є відео, відправлю по запиту

Продаж без комісії, перепоступка
Обратная связь
Руслан
офлайн