Без комиссии
1  / 13
Продаж без комісії, 3 кімнатна дворівнева квартира 77м2  Бориспіль Глібова  ТРЦ Аеромол, Епіцентр Ки - фото 1
Продаж без комісії, 3 кімнатна дворівнева квартира 77м2  Бориспіль Глібова  ТРЦ Аеромол, Епіцентр Ки - фото 2
Продаж без комісії, 3 кімнатна дворівнева квартира 77м2  Бориспіль Глібова  ТРЦ Аеромол, Епіцентр Ки - фото 3
Продаж без комісії, 3 кімнатна дворівнева квартира 77м2  Бориспіль Глібова  ТРЦ Аеромол, Епіцентр Ки - фото 4
Продаж без комісії, 3 кімнатна дворівнева квартира 77м2  Бориспіль Глібова  ТРЦ Аеромол, Епіцентр Ки - фото 5
Продаж без комісії, 3 кімнатна дворівнева квартира 77м2  Бориспіль Глібова  ТРЦ Аеромол, Епіцентр Ки - фото 6
Продаж без комісії, 3 кімнатна дворівнева квартира 77м2  Бориспіль Глібова  ТРЦ Аеромол, Епіцентр Ки - фото 7
Продаж без комісії, 3 кімнатна дворівнева квартира 77м2  Бориспіль Глібова  ТРЦ Аеромол, Епіцентр Ки - фото 8
Продаж без комісії, 3 кімнатна дворівнева квартира 77м2  Бориспіль Глібова  ТРЦ Аеромол, Епіцентр Ки - фото 9
Продаж без комісії, 3 кімнатна дворівнева квартира 77м2  Бориспіль Глібова  ТРЦ Аеромол, Епіцентр Ки - фото 10
Продаж без комісії, 3 кімнатна дворівнева квартира 77м2  Бориспіль Глібова  ТРЦ Аеромол, Епіцентр Ки - фото 11
Продаж без комісії, 3 кімнатна дворівнева квартира 77м2  Бориспіль Глібова  ТРЦ Аеромол, Епіцентр Ки - фото 12
Продаж без комісії, 3 кімнатна дворівнева квартира 77м2  Бориспіль Глібова  ТРЦ Аеромол, Епіцентр Ки - фото 13

Продаж без комісії, 3 кімнатна дворівнева квартира 77м2 Бориспіль Глібова ТРЦ Аеромол, Епіцентр Ки

Борисполь

Пожаловаться
29 500 $
383 $ за м²
14 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4535328
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 77 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Душевая кабина, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Электричество 
Описание
Продається двоповерхова квартира 76,9 м² у Борисполі, вул. Глібова 10. Під ремонт.
З власним двориком та великим балконом.

Якщо ви шукаєте простір із потенціалом — цей варіант саме для вас. Квартира має два повноцінні поверхи, окремий вхід та власний дворик, що особливо зручно для сімей з дітьми, домашніх улюбленців або для тих, хто мріє про свій куточок відпочинку просто під домом.
Основні переваги:
- Площа 76,9 м² — ідеальна для створення сучасного планування.
- Два рівні, що дозволяє розділити приватну та гостьову зони.
- Власний дворик — можливість облаштувати терасу, барбекю-зону чи маленький сад.
- Великий балкон, який можна перетворити на комфортний простір для відпочинку.
- Будинок всього на 4 квартири — спокій і мінімум сусідів.
- Тихий район Борисполя з зручною інфраструктурою поруч.
Квартира повністю під ремонт — це можливість зробити інтер’єр саме таким, як ви хочете, без переплат за чужі ремонти.
Ідеальний варіант для тих, хто хоче створити власний дім із характером та комфортом.
Переваги розташування будинку:
- затишна малоповерхова забудова — тихо, спокійно, без шуму від великих доріг;