Без комиссии
1  / 18
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 1
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 2
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 3
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 4
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 5
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 6
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 7
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 8
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 9
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 10
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 11
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 12
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 13
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 14
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 15
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 16
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 17
Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада - фото 18

Продаж без комісії 1-кімнатна квартира центр Вишневого Променада

Вишневое

Пожаловаться
47 500 $
1 056 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5015639
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 11.6 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 17 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Пожарная сигнализация, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
1-кімнатна квартира без комісії для покупця в центрі Вишневого | ЖК «Променада»

Продаж просторої 1-кімнатної квартири в сучасному ЖК «Променада», вул. Лесі Українки, 62.

• Площа — 45 м²
• Кухня — 11,6 м²
• 10/16 поверх
• Двостороннє планування
• Індивідуальне газове опалення (газовий котел)
• Окрема гардеробна
• Суміжний санвузол

Квартира світла та комфортна, чудово підійде як для життя, так і під оренду.

Переваги локації:
центр Вишневого, поруч магазини, супермаркети, транспорт, школа, садочок, парк та зручний виїзд до Києва.

Телефонуйте — квартира варта вашої уваги!
Обратная связь
Анна
офлайн