1  / 20
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 1
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 2
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 3
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 4
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 5
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 6
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 7
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 8
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 9
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 10
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 11
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 12
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 13
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 14
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 15
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 16
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 17
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 18
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 19
Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар - фото 20

Продаж Без % 4К квартири вулиця Миропільська, 37 Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дар

Киев, Днепровский

Пожаловаться
98 000 $
1 114 $ за м²
8 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 ноября 2025, ID: 4525992
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 88 м2
  • Площадь кухни 8.5 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Продаж без комісії 4К квартири вулиця Миропільська, 37. Дніпровський район, Північно-броварський масив, Дарниця, Лівий берег

Розглядаємо безготівковий розрахунок.

Загальна площа — 88 м², житлова — 53 м², кухня — 8,5 м². Розташована на цокольному 1 поверсі 16-ти поверхового будинку 1986 року (серія Т).

Три окремі кімнати, ще одна прохідні, простора кухня поєднана з лоджиєю, передпокій, санвузол суміжний, а також три окремі засклені лоджиї.

Капітальний ремонт, дуже тепла та світла квартира. Охайний підїзд, осбб. Опалення централізоване.

Екологічний район, поряд парк «Перемога», озера, лісопарк. Поруч знаходяться дитячі садки та школи.

Зручне розташування: до центру Києва — 20 хвилин на авто. Пішки до м. Дарниця — 15 хв. Поруч із будинком автобусна зупинка.

Дзвоніть (або пишіть Viber/Telegram) для попереднього запису на перегляд.

Ціна 98 000 у.о.
Марина, тел.: 063 392 35 35
valion.ua/ 1072224
Обратная связь
Марина Олександрівна
офлайн