Продаж без % 2к квартири: Бровари, Грушевського 23, Держпрограми
3 448 326.57 грн.
56 253 грн. за м²
0 просмотров объявления |
0 сегодня
Добавлено: 11 августа 2026, ID: 5196697
Характеристики
-
Без комиссии
Да
-
Комнат
2
-
Общая площадь
61.3 м2
-
Площадь кухни
8.6 м2
-
Этаж
7
-
Этажность
17
-
Ремонт
Евроремонт
-
Планировка
Раздельная
-
Отопление
Централизованное
-
Комфорт
Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Консъерж
-
Коммуникации
Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация
Описание
Продаж без комісії 2-кімнатної квартири за адресою: м. Бровари, вул. Грушевського, б.23, загальною площею 61.3 м2 на 7-му поверсі 17-типоверхового будинку. Квартира з двома окремими кімнатами, великою кухнею та заскленим балконом з теплою підлогою. Висота стелі — 2.7 м, дизайнерський ремонт. Повністю укомплектована меблями та технікою.
Техніка: бойлер(Gorenje), 2 кондиціонера, телевізор(Toshiba), духова шафа та індукційна плита (Electrolux), холодильник(), посудомийна машина(Bosh), пральна машинка(Electrolux). Встановлено лічильники холодної та гарячої води,
двозонний лічильник електроенергії.
Комплекс здано в експлуатацію в 2015 році. Технологія будівництва - Монолітнокаркасна, Забудовник Атлант М.
Поруч парк Перемоги, пряма траса виїзду на Київ, магазини, школи, дитячі садочки, та інша інфраструктура.
Розглядається продаж по безготівковому розрахунку за державними програмами.
Продажа без комиссии 2-комнатной квартиры по адресу: г. Бровары, ул. Грушевского, д.23, общей площадью 61,3 м2 на 7-м этаже 17-этажного дома. Квартира с двумя отдельными комнатами, большой кухней и застекленным балконом с теплым полом. Высота потолка — 2,7 м, дизайнерский ремонт. Полностью укомплектована мебелью и техникой.
Техника: бойлер (Gorenje), 2 кондиционера, телевизор (Toshiba), духовой шкаф и индукционная плита (Electrolux), холодильник, посудомоечная машина (Bosh), стиральная машина (Electrolux).
Комплекс сдан в эксплуатацию в 2015 году. Технология строительства — монолитно-каркасная, застройщик Атлант М.
Рядом парк Победы, прямая трасса на Киев, магазины, школы, детские сады и прочая инфраструктура.
Продажа рассматривается по безналичному расчету по государственным программам.
Похожие объявления
5
- Однокомнатная
- 47 м2
- 6 / 10 эт.
Якщо ви хочете вдало вкласти гроші в нерухомість можу вам запропонувати ідеальний варіант - 1кім. Кв. від надійного забудовника в ЕЛІТНОМУ ЖК ""ANDORRA"", що знаходиться по вул.Смілянська.
Квартира розташована в цегляному будинку , загальною площею 49 кв.м, на 6 поверсі, має вдале і раціональне планування - кухня-15 кв.м і простора кімната- 21кв.м. Квартира в стані після будівельників. Встановлені лічильники. Квартиру легко перепланувати в 2 кімнатну.
Будинок побудований з цегли, утеплений мінеральною ватою .
В квартирі встановлений індивідуальний газовий котел.
Будинок, в якому розташована ця квартира, знаходиться в одному з кращих і мальовничих місць в Черкасах. Закрита територія, продумані комунікації, відеоспостереження, дитячий сучасний майданчик- все в цьому будинку направлено на максимальний комфорт і безпеку своїх жителів.
Якщо Ви цінуєте комфорт, вибираєте активне життя і погоджуєтеся тільки на найкраще - ця квартира спеціально для Вас! Щоб переконатися в цьому, телефонуйте за вказаними телефонами в зручний для Вас час.
5
- Двухкомнатная
- 70 м2
- 3 / 7 эт.
Пропоную вам ідеальний варіант від надійного забудовника - 2кім. Кв. від в ЕЛІТНОМУ ЖК СІТІ ПАРК, що знаходиться по вул.Г.Дніпра з гарним видом на Дніпро та у двір.
Квартира розташована в цегляному будинку , загальною площею майже 70 кв.м, на 3 поверсі, має вдале і раціональне планування - кухня- майже 16 кв.м і дві просторі кімнати.
Ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити ремонт «під себе»
В квартирі індивідуальне газове опаленням - встановлений двухконтурний газовий котел. Підключені всі комунікації. Сформоване ОСББ.
Будинок, в якому розташована ця квартира, знаходиться в одному з кращих і мальовничих місць в Черкасах. Закрита територія, продумані комунікації, відеоспостереження, дитячий сучасний майданчик- все в цьому будинку направлено на максимальний комфорт і безпеку своїх жителів.
Якщо Ви цінуєте комфорт, вибираєте активне життя і погоджуєтеся тільки на найкраще - ця квартира спеціально для Вас! Щоб переконатися в цьому, телефонуйте за вказаними телефонами в зручний для Вас час.
Послуги Ан 2%
10
- Двухкомнатная
- 74 м2
- 1 / 10 эт.
Працюємо з усіма ДЕРЖПРОГРАМАМИ!
Якщо ви шукаєте квартиру, куди хочеться зайти і залишитись — це саме той варіант.
Пропонується сучасна 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом, продуманим до дрібниць в новому ЖК НОВА МИТНИЦІ, по вул. С.ЖУЖОМИ.
Інтер’єр виконаний у стриманому, стильному дизайні з використанням якісних матеріалів та трендових рішень.
Квартира з продуманим плануванням, де кожен метр використаний максимально функціонально:
- простора кухня з повним комплектом вбудованої техніки з фурнітурою Blum
- світла вітальня з зоною відпочинку та виходом на балкон
- затишна спальня з великим ліжком та місткою шафою
Переваги:
— сучасний ремонт без додаткових вкладень
— стильна кухня з технікою (холодильник side-by-side, посудомийна машина, варильна газова панель, пральна машина, духова шафа, бойлер, кондиціонер)
— продумане освітлення та дизайнерські елементи дизайну
— тепла підлога- це комфорт у будь-яку пору року.
- встановлена сигналізація
Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, якість і стиль у кожній деталі.Локація з розвиненою інфраструктурою — поруч магазини, транспорт, все необхідне для життя. Закритий двір - це безпека та привтність.
Послуги АН 2%