Без комиссии
1  / 20
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 1
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 2
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 3
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 4
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 5
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 6
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 7
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 8
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 9
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 10
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 11
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 12
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 13
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 14
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 15
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 16
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 17
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 18
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 19
Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль - фото 20

Продаж БЕЗ % 1к квартири, 50м2 ЖК Новомостицький, Пріорка, Ретровіль

Киев, Подольский

Пожаловаться
88 000 $
1 753 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4771365
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 50.2 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 20 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Готові розглянути продаж по держ програмам

Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом, площею 50.2м2 в ЖК Новомостицький, за адресою вул. Новомостицька, 15

Поверх 15, вікна у двір

Квартира складається з окремих приміщень :
-кухня
-житлова кімната (розмежована на зону із ліжком та на зону з диваном і тв)
-суміжний сан вузол з ванною
-передпокій
-засклений балкон

Укомплектована технікою і меблями

ЖК Новомостицький - це проект від забудовника УкрБуд, який складається з 1 будинку та 5 секцій

Секція №5, в якій знаходиться квартира, введена в експлуатацію в 2020 році

Будинок збудований за монолітно-каркасною технологією, стіни - цегла

в ЖК є 2 рівневний підземний паркінг. система контролю доступу у парадному та у ліфтах. ліфт їде в паркінг

ЖК Новомостицький розташований на спальному Мостицькому масиві, але недалеко від активної частини Подолу та центру

В 10 хв на авто крупний ТРЦ Retroville
Обратная связь
Real Estate
офлайн