Без комиссии
1  / 8
Продаж aбо оренда  3-х кімнатної квартири , площа 112м - фото 1
Продаж aбо оренда  3-х кімнатної квартири , площа 112м - фото 2
Продаж aбо оренда  3-х кімнатної квартири , площа 112м - фото 3
Продаж aбо оренда  3-х кімнатної квартири , площа 112м - фото 4
Продаж aбо оренда  3-х кімнатної квартири , площа 112м - фото 5
Продаж aбо оренда  3-х кімнатної квартири , площа 112м - фото 6
Продаж aбо оренда  3-х кімнатної квартири , площа 112м - фото 7
Продаж aбо оренда  3-х кімнатної квартири , площа 112м - фото 8

Продаж aбо оренда 3-х кімнатної квартири , площа 112м

Косов

Пожаловаться
114 900 $
1 026 $ за м²
25 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 октября 2025, ID: 4441857
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 112 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Панорамные окна, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається квартира або здається в оренду довгостроково.
Ціна оренди - 390 уо

трикімнатна площею 112 кв. метрів з прямим виглядом на гори Карпати та озеро (національний заповідник Гуцульщина.)
Індивідуальне нове газове опалення, батареї.
Утеплення квартиры- пінопласт, броньовані двері, два балкони, величезне горище площею 130 кв. метрів де зроблено вже велику кладову.
Можливість добудови ще однієї квартиры.
У дворі є паркомісце, та загороджена територія під гараж тощо.
Дуже гарне місце , просторе планування, панорамні вікна, вся квартира сонячна і тепла.
Початий ремонт , зроблена нова ванна, туалет, інші кімнати - жилий стан. Нові перила та плитка на балконах.
Гарно утеплене горище та зроблена там підлога.
Терміновий продаж від власника без комісійних. Можливий торг.
Телефон: 05*********48
Обратная связь
elissunmoon
офлайн