Без комиссии
1  / 20
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 1
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 2
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 3
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 4
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 5
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 6
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 7
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 8
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 9
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 10
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 11
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 12
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 13
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 14
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 15
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 16
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 17
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 18
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 19
Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова - фото 20

Продаж 5к квартири ЖК Новопечерські Липки Верхогляда, 15 Драгомирова

Киев, Печерский

Пожаловаться
720 000 $
3 445 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5008883
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 209 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность 30 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 5к квартири, вул. Драгомирова, ЖК Новопечерські Липки. (А. Верхогляда)

Продаж унікальної квартири на низькому поверсі, загальною площею 208.2 м2, розташована за адресою Драгомирова в ЖК «Новопечерські Липки».

Квартира з якісним дизайнерським ремонтом повністю мебльована та обладнана всією необхідною технікою.

Планування:
- хозяйська спальня з балконом;
- дві дитячі кімнати;
- кімната вільного значення, може бути як кабінет так і спальня;
- пральна кімната;
– великиа гостьова кімната;
- кухня з панорманими вікнами;

– 3 санвузли.
- є велика кладова.

Квартира повністю готова до проживання та облаштована всім необхідним для комфортного життя.

Окрім основних кондиціонерів в спальні та дитячих кімнатах стоять додаткові очищувачі повітря.

Електромережа захищена стабілізаторами напруги.

Встановлено систему очищення всієї вхідної води.

Для нагрівання води встановлено 2 бойлери.

Вода для бойлерів також проходить очищення.

Територія ЖК закрита, з пропускною системою та цілодобовою охороною.