1  / 20
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 1
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 2
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 3
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 4
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 5
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 6
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 7
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 8
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 9
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 10
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 11
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 12
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 13
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 14
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 15
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 16
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 17
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 18
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 19
Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12 - фото 20

Продаж 5к квартири з системою «розумний дім», ЖК Busov Hill, вул. Буслівська, 12

Киев, Печерский

Пожаловаться
1 400 000 $
5 303 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4966535
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 264 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 21 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
Описание
Продажа 5к квартиры 264м2 с системой «умный дом», ЖК Busov Hill, ул. Бусловская, 12

#33369
Розкішна 5-ти кімнатна квартира з системою «розумний дім» від новатора і світового лідера, компанії - Crestron Electronics (США).

Квартира загальною площею - 264 м2. на 3 поверх/21 поверхового будинку в місці найвищого рівня комфорту в поєднанні з розкішним краєвидом на Ботанічний сад у ЖК VIP-класу «Busov Hill» (вул. Буслівська 12).

Дизайнерський ремонт 2021 року з максимально продуманим плануванням.

Простора вітальня з обідньою зоною і панорамними вікнами з яких відкривається чудовий вид на Ботанічний сад, кухня з виходом на великий відкритий балкон, майстер-спальня з вбиральнею і великим санвузлом із ванною і душовою, друга спальня з будуарною зоною, 2 великі дитячі кімнати, другий великий санвузол із ванною і душовою, 3 санвузли - гостьові з душовою кабіною, основна гардеробна, господарський блок.

Повністю укомплектована замовленими меблями від провідних фабрик Італії - Visionnaire, Luxxu, Scavolini, BB Italia, Poliform, столи з натурального каменю, люстри і світильники - Moooi, Terzani, сантехніка - Antonio Lupi, побутова техніка - Miele, канальне кондиціювання, домашній кінотеатр, стельові динаміки.

«Busov Hill» - закрита територія, підземний паркінг, цілодобове спостереження і консьєрж-сервіс, розкішний лобі-зал з висотою стелі - 8 метрів. Панорамне скління з вертикальним озелененням і авторськими інсталяціями. Високошвидкісні ліфти Schindler. Автономна котельня - Viessmann (Німеччина). Каналізація - Duker (Німеччина). Віконні конструкції в алюмінієвому профілі від світового лідера - Schuco (Німеччина). Енергозберігаючі сонцезахисні склопакети - Guardian (США).