1  / 20
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 1
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 2
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 3
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 4
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 5
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 6
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 7
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 8
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 9
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 10
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 11
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 12
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 13
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 14
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 15
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 16
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 17
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 18
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 19
ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток! - фото 20

ПРОДАЖ 5 кімнатного будинку 131 кв.м. 7-10 від центру міста, 9 соток!

Берегово

Пожаловаться
39 999 $
306 $ за м²
63 просмотра объявления | 4 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 октября 2025, ID: 4341934
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 130.9 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 9 сот.
  • Отопление Комбинированное 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
!!! ТЕРМІНОВО !!!
ПРОДАЖ НА ОДНІЙ З ЦЕНТРАЛЬНИХ ВУЛИЦЬ БЕРЕГОВА ВЕЛИКОГО (130.9 КВ.М.) ОДНОПОВЕРХОВОГО
5-ТИ КІМНАТНОГО БУДИНКУ З НАЛЕЖНОЮ ДО НЬОГО ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ ПЛОЩЕЮ 9 СОТОК!

39999$

130.9 КВ.М.
ПРИБУДИНКОВА ТЕРИТОРІЯ 9 СОТОК

ЖИТЛОВИЙ СТАН. ПОВНЕ МЕБЛЮВАННЯ. ПОБУТОВА ТЕХНІКА.
ОПАЛЕННЯ ДВОХ ТИПІВ: ІНДИВІДУАЛЬНЕ ГАЗОВЕ, ЩО НЕЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАЯВНОСТІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ (КОНВЕКТОРИ) + КАФЕЛЬНІ ПЕЧІ (ТВЕРДЕ ПАЛИВО).
ГАЗОВА КОЛОНКА ДЛЯ НАГРІВУ ВОДИ.
ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ (СВЕРДЛОВИНА З ПОДАЧЕЮ ВОДИ ЗА ДОПОМОГОЮ ЕЛЕКТРИЧНОГО НАСОСУ). НА ВУЛИЦІ, БІЛЯ БУДИНКУ Є ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ.
ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОВІДВЕДЕННЯ.
БАГАТО ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ГОСПОДАРСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ (ПІД ОДНИМ З НИХ Є ПІДВАЛ).
ВПОРЯДКОВАНА ТА ОЗЕЛЕНЕНА ПРИБУДИНКОВА ТЕРИТОРІЯ (БЕТОННІ ДОРІЖКИ, ДЕКОРАТИВНІ ДЕРЕВА, КУЩІ ТА КВІТИ).
САД, ГОРОД, НЕВЕЛИКИЙ ВИНОГРАДНИК.
АСФАЛЬТОВАНИЙ ПІД'ЇЗД ДО БУДИНКУ.
ПОРУЧ РОЗВИНЕНА СОЦІАЛЬНА ІНФРАСТРУКТУРА.

Продам на одній з центральних вулиць Берегова великий (130.9 кв.м.) одноповерховий 5-ти кімнатний будинок з належною до нього земельною ділянкою площею 9 соток!