Без комиссии
1  / 20
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 1
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 2
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 3
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 4
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 5
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 6
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 7
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 8
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 9
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 10
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 11
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 12
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 13
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 14
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 15
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 16
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 17
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 18
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 19
Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь - фото 20

Продаж 4кім 192м 10пов без% Предславинська 20-А ЖК Метрополь

Киев, Печерский

Пожаловаться
560 000 $
2 917 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4895596
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 192 м2
  • Площадь кухни 46.1 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 25 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонуємо на продаж апартаменти у новому сучасному будинкуі!
ГЕНЕРАТОР! ліфт/опалення/вода - є завжди!

Адреса: вул. Предславинська буд. 20-А
ЖК Матрополь

Стан: після будівельників;

Планування двостороннє:
столова-вітальня, чотири окремі кімнати, просторі холи, 3 ванні кімнати - можливо спланувати декілька гардеробних - все на ваш смак і потреби! висота стелі h=3m;

Гарний краєвид на костел Св.Миколая будинок органної музики та лінгвістичний університет - весь центр Києва!

Вхідна група: презентабельний вестибюль, охорона, відеонагляд;
підземний паркінг - побудовано, чекаємо на введення в експлуатацію;

Поруч: концерт-хол Палац Україна, СК Олімпійській, у радіусі досяжності національна оперета, кінотеатр Батерфляй ДеЛюкс, ТРЦ Океан Плаза
Обратная связь
Наталия
офлайн