Без комиссии
1  / 20
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 1
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 2
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 3
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 4
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 5
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 6
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 7
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 8
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 9
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 10
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 11
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 12
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 13
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 14
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 15
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 16
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 17
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 18
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 19
Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9 - фото 20

Продаж 4к квартири, ЖК Новопечерські Липки, вул. Верхогляда 9

Киев, Печерский

Пожаловаться
850 000 $
4 595 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 февраля 2026, ID: 4722225
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 185 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 23 
  • Этажность 30 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Продажа 4к квартиры 185м2, ЖК Новопечерские Липки, ул. Андрея Верхогляда, 9

#29763
Простора 4-кімнатна квартира в ЖК «Новопечерські Липки»

4 кімнатну квартиру з функціональним плануванням: три окремі спальні, кухня-вітальня, дві ванні кімнати та гардеробна.
Інтер'єр виконаний у класичному стилі з використанням натуральних матеріалів - дерев'яна меблі, паркет, м'яке тепле освітлення.

Квартира розташована на 23-му поверсі 30-поверхового будинку, звідки відкриваються панорамні краєвиди на сучасний квартал.
У комплексі - підземний паркінг, цілодобова охорона, доглянута територія, фітнес-центр, ресторани, школи та садки преміум-рівня.

Переваги:
• 3 спальні простору кухня-вітальня
• 2 санвузли, гардеробна
• класичний інтер'єр, дерев'яна меблі, паркет
• неймовірний вид на місто
• підземний паркінг
• престижний житловий комплекс «Новопечерські Липки»
Обратная связь
pechersk.prodazha.kiev
офлайн