Без комиссии
1  / 20
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 1
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 2
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 3
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 4
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 5
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 6
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 7
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 8
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 9
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 10
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 11
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 12
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 13
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 14
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 15
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 16
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 17
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 18
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 19
Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ - фото 20

Продаж 4к квартири з власною ТЕРАСОЮ БЕЗ КОМІСІЇ

Киев, Святошинский

Пожаловаться
190 000 $
896 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 декабря 2025, ID: 4596938
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 212 м2
  • Площадь кухни 21 м2
  • Этаж 24 
  • Этажность 25 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер 
Описание
Продається простора 4-кімнатна дворівнева квартира Святошинський район, вул. Депутатська, 23а.

В будинку втановлено ГЕНЕРАТОР !

Основні характеристики:
-Площа квартири: 213 м² – два рівні, що забезпечують достатньо місця для вашого комфорту;

-Ремонт преміум-класу: виконаний з використанням високоякісних матеріалів, що створюють затишну та стильну атмосферу;

-Меблі та техніка: квартира повністю мебльована та укомплектована сучасною побутовою технікою – готова до проживання;

-Власна тераса: ідеальне місце для відпочинку на свіжому повітрі, проведення часу з сім'єю або друзями;

-2 паркомісця: пропонуються окремо за ціною 20 000 $ за кожне. Ваше авто завжди буде у безпеці.

-Безпека та комфорт:

-Бомбосховище у будинку: додаткова перевага для спокою та захисту ваших близьких в будь-якій ситуації;

-Ідеальна локація: спокійний і зелений Святошинський район, зручна інфраструктура, поряд школи, дитсадки, супермаркети та парки для прогулянок.

Ця квартира – чудовий варіант для великої родини або тих, хто шукає поєднання стилю, простору та безпеки.

Зручний дворівневий формат і велика тераса роблять це помешкання унікальним на ринку.

Є відеоогляд квартири!

Телефонуйте або пишіть в телеграм
Обратная связь
Владислав Олена
офлайн