Без комиссии
1  / 16
Продаж 4к квартири на Намиві - фото 1
Продаж 4к квартири на Намиві - фото 2
Продаж 4к квартири на Намиві - фото 3
Продаж 4к квартири на Намиві - фото 4
Продаж 4к квартири на Намиві - фото 5
Продаж 4к квартири на Намиві - фото 6
Продаж 4к квартири на Намиві - фото 7
Продаж 4к квартири на Намиві - фото 8
Продаж 4к квартири на Намиві - фото 9
Продаж 4к квартири на Намиві - фото 10
Продаж 4к квартири на Намиві - фото 11
Продаж 4к квартири на Намиві - фото 12
Продаж 4к квартири на Намиві - фото 13
Продаж 4к квартири на Намиві - фото 14
Продаж 4к квартири на Намиві - фото 15
Продаж 4к квартири на Намиві - фото 16

Продаж 4к квартири на Намиві

Николаев, Заводский

Пожаловаться
48 800 $
610 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4898083
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 80 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • Тип дома Чешка 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Двухсторонняя 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 4 кімнатна квартира на Намиві. Квартира розташована на 10му поверсі із 10 в будинку із білої цегли. Квартира 80м.кв з лоджиєю та балконом, роздільними сан-вузлами великою кухнею та 4 кімнатами. (Об'єктивно потребує косметичного ремонту)
Поруч є вся необхідна інфраструктура і рекреація: садочки, школи, супермаркети, ринок, парк, річка зупинки громадського транспорту.
За більш детальною інформацією або для перегляду телефонуйте за номером в оголошенні!
Обратная связь
Артем
офлайн