1  / 20
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 1
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 2
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 3
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 4
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 5
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 6
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 7
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 8
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 9
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 10
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 11
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 12
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 13
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 14
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 15
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 16
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 17
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 18
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 19
Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна - фото 20

Продаж 4к квартири Комбінатна 25а ЖК Садовий ст.м. Лівобережна

Киев, Днепровский

Пожаловаться
215 000 $
1 654 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 января 2026, ID: 4655037
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 130 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 19 
  • Этажность 20 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Пропонується вашій увазі ексклюзивна квартира, що має власну велику комору на поверсі. Помешкання розташоване на вулиці Комбінатна, 25А у ЖК “Садовий”.

Це просторе житло має три окремі кімнати, два санвузли, гардеробну та велику кухню-вітальню. Все це поєднано в єдиному просторі, який створює атмосферу затишку та комфорту.

Квартира відрізняється високою якістю ремонту, що виконаний з урахуванням найсучасніших технологій у класичному стилі. Вона продається з усією необхідною побутовою технікою та меблями, що робить переїзд максимально зручним та швидким для нових власників.

Будинок, в якому розташована квартира, збудований у 2015 році і розташований на лівому березі Києва. Ця локація ідеально підходить для проживання сім'ї, оскільки поруч знаходиться все необхідне для комфортного життя: дитячі садочки, школи, майданчики, парк для прогулянок, магазини, кафе для приємних посиденьок та метро "Лівобережна", що забезпечує зручний та швидкий доступ до центру міста та інших районів.

Є відеоогляд.

Запрошуємо вас на перегляд.
Обратная связь
Валентина
офлайн