Без комиссии
1  / 20
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 1
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 2
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 3
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 4
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 5
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 6
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 7
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 8
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 9
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 10
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 11
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 12
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 13
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 14
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 15
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 16
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 17
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 18
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 19
Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар - фото 20

Продаж 4к квартири 140 кв.м, без комісії, вул. Чавдар

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
225 000 $
1 599 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4892184
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 140.7 м2
  • Площадь кухни 14.4 м2
  • Этаж
  • Этажность 25 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Консъерж, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация 
Описание
Затишна квартира у топовій локації
Простора, світла та по-справжньому затишна квартира в сучасному каркасно-монолітному будинку, 4/25 поверх. Площа 140,7/82,2/12.
Розташування - затишний спальний район із доглянутими прибудинковими територіями, зручними доріжками для прогулянок і великою кількістю сучасних дитячих майданчиків.
Зручне та продумане планування:
• Велика вітальня, що переходить у кухню, з виходом на лоджію.
• Хазяйська спальня з власною лоджією
• Дві окремі дитячі кімнати
• Просторий хол
• Дві ванні кімнати
Усі приміщення мебльовані.
Атмосфера та комфорт, який не залишить байдужим нікого тому що:
• Багато природного світла завдяки великим вікнам
• Охайний ремонт у нейтральних тонах
• Повністю готова до заселення, є побутова техніка (пралка, холодильник, духовка, варочна поверхня, кондиціонер), встановлений фільтр для води
• низький поверх
• є додатковий простір для зберігання речей у спільному коридорі на кілька квартир.
• паркінг
А ще мегаприємний бонус - продаж без посередників , напряму від власника - без комісії.