1  / 20
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 1
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 2
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 3
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 4
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 5
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 6
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 7
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 8
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 9
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 10
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 11
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 12
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 13
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 14
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 15
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 16
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 17
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 18
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 19
Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ) - фото 20

Продаж 4-кімн.квартири 6/9 Пугачова 41 (можл.по СЕРТИФІКАТУ)

Кременчуг

Пожаловаться
43 000 $
544 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4885156
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 79.1 м2
  • Площадь кухни 10.1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Терміновий продаж 4-кімнатної квартири р-н Автопарк напроти проф.коледжу №7 загальною площею 80 м2. Квартира в доброму житловому стані, простора, світла, тепла, комфортне покращене планування, широкий передпокій, всі кімнати і санвузол роздільні, велика світла вітальня з кондиціонером, велика простора світла кухня 10 м2, два балкони з гарним краєвидом, санвузол і ванна кімната обкладені кахелем, замінена сантехніка, є бойлер. залишаються майже всі меблі і техніка, приємний бонус для покупця - облаштована полицями комірка з заліними дверима на поверсі біля ліфту.
Район з розвиненою інфраструктурою, в пішому доступі супермаркети АТБ, Маркетопт, Фозі, аптеки, поштові відділення, школи №28 та №30, проф.тех.училище, дит.садки, зручна транспортна розв"язка, зупинка громадського транспорту, парк Миру, льодова арена АЙСБЕРГ тощо.
Розглядаємо можливість продажу по сертифікату.
Документи готові, додатково оплачується комісія агенства.
За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону 06*********08 Андрій
За дода
Обратная связь
Андрей
офлайн