1  / 15
Продаж 4-кімнатна квартира у будинку вул. Кирилівська  109в/1 - фото 1
Продаж 4-кімнатна квартира у будинку вул. Кирилівська  109в/1 - фото 2
Продаж 4-кімнатна квартира у будинку вул. Кирилівська  109в/1 - фото 3
Продаж 4-кімнатна квартира у будинку вул. Кирилівська  109в/1 - фото 4
Продаж 4-кімнатна квартира у будинку вул. Кирилівська  109в/1 - фото 5
Продаж 4-кімнатна квартира у будинку вул. Кирилівська  109в/1 - фото 6
Продаж 4-кімнатна квартира у будинку вул. Кирилівська  109в/1 - фото 7
Продаж 4-кімнатна квартира у будинку вул. Кирилівська  109в/1 - фото 8
Продаж 4-кімнатна квартира у будинку вул. Кирилівська  109в/1 - фото 9
Продаж 4-кімнатна квартира у будинку вул. Кирилівська  109в/1 - фото 10
Продаж 4-кімнатна квартира у будинку вул. Кирилівська  109в/1 - фото 11
Продаж 4-кімнатна квартира у будинку вул. Кирилівська  109в/1 - фото 12
Продаж 4-кімнатна квартира у будинку вул. Кирилівська  109в/1 - фото 13
Продаж 4-кімнатна квартира у будинку вул. Кирилівська  109в/1 - фото 14
Продаж 4-кімнатна квартира у будинку вул. Кирилівська  109в/1 - фото 15

Продаж 4-кімнатна квартира у будинку вул. Кирилівська 109в/1

Киев, Подольский

Пожаловаться
127 000 $
1 144 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4904782
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 111 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Сталинка 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Решетки на окнах, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Гараж, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Простора 4-кімнатна квартира у сталінському будинку на Куренівці

Пропонується до продажу велика квартира в одному із зелених та затишних районів Києва — Куренівка.

Квартира розташована на 3 поверсі 4-поверхового сталінського будинку. Будинки такого типу цінуються за високі стелі, товсті стіни, хорошу шумоізоляцію та просторі планування.

Загальна площа — 111 м²
Житлова площа — 69,1 м²

Планування включає 4 окремі кімнати:
• кімната — 18,4 м²
• кімната — 17,8 м²
• кімната — 17,4 м²
• кімната — 15,5 м²

Кухня — 8,5 м²

Додатково:
• передпокій — 7,1 м²
• просторий коридор — 13 м²
• санвузол — 3,6 м²
• ванна кімната

Окрема перевага квартири — 4 балкони (по 0,8 м²), які виходять на різні сторони будинку, завдяки чому квартира добре освітлюється та провітрюється.

Квартира без ремонту, що дає чудову можливість зробити повну реконструкцію та реалізувати власний дизайн-проєкт, перепланування і створити житло повністю під себе.