1  / 20
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 1
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 2
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 3
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 4
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 5
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 6
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 7
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 8
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 9
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 10
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 11
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 12
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 13
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 14
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 15
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 16
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 17
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 18
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 19
Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська - фото 20

Продаж 4-кім. квартири по вул. Ревуцького метро Харківська

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
80 000 $
842 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4964790
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 95 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность 15 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 4-кімнатної квартири під ремонт, Київ, лівий берег, Дарницький район, масив Позняки, по вул. Ревуцького, поруч вул. Анни Ахматової, вул. Драгоманова, вул. Олександра Кошиця.

Квартира розташована на 8 поверсі 15-поверхового будинку.
проект АППС К-134, панель
рік побудови 1990
стелі 2.65

Загальна площа - 95 м2, житлова - 55 м2, кухня - 8 м2
Планування кімнат - суміжно-роздільне, санвузол роздільний.

Квартира тепла, світла, простора, укомплектована усіма необхідними меблями та технікою - наявні шафи, дивани та крісла, ліжка, меблі на кухні. Є засклені лоджії.

Будинок розташований в середині двору.

Вся інфраструктура поряд:
- супермаркет Сільпо, супермаркет Фора, супермаркет NOVUS, Заклад дошкільної освіти комбінованого типу №147, Заклад дошкільної освіти №719 "Світозар", Школа з поглибленим вивченням іноземних мов №296, Ліцей «Діалог», Середня школа №266, Укрпошта 02068, Нова Пошта №22, Нова Пошта. Поштомат №8154, Meest ПОШТА 94, Бібліотека №133, ЦНАП Дарницької РДА, Клініка вертебрології та нейроортопедії, Медична лабораторія Діла, Фітнес-клуб Total Fitness, аптеки, Салон краси Ні-Кі, відділення банку, кафе та ресторани, Автошкола Онєга, сквер для прогулянок.

Чудова транспортна розв'язка: